تهران – وزیر صنعت ، معدن و تجارت با صدور حکمی ˈمحمد صادق مفتحˈ ، قائم مقام اجرایی وزارتخانه را به سمت رییس ستاد نوروزی تنظیم بازار منصوب کرد.   به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، ˈمهدی غضنفریˈ در این حکم آورده است : مقتضی ...

تهران – وزیر صنعت ، معدن و تجارت با صدور حکمی ˈمحمد صادق مفتحˈ ، قائم مقام اجرایی وزارتخانه را به سمت رییس ستاد نوروزی تنظیم بازار منصوب کرد.

 

به گزارش پیارم به نقل از  ایرنا از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، ˈمهدی غضنفریˈ در این حکم آورده است : مقتضی است که در روزهای پایانی سال و ایام نوروز همراه با معاونان ، مدیران ، کارشناسان و همکاران وزارتخانه و سازمان های صنعت ، معدن و تجارت استان ها تدابیر و تمهیدات مورد نیاز برای تامین و توزیع کالا، بازرسی و نظارت ، پایش مستمر عرضه و تقاضا ، رسیدگی به شکایت و نیز اطلاع رسانی موثر در جهت جلوگیری از هرگونه کمبود منابع و ممانعت از افزایش غیرمنطقی قیمت ها، اتخاذ شود.

در ادامه این حکم تصریح شده است، ستاد نوروزی تنظیم بازار از طریق هماهنگی، پاسخگویی، تعامل و بهره گیری حداکثری از ظرفیت های موجود دردستگاه های مرتبط با فضای تنظیم بازار نوروزی، شامل جامعه اصناف و شورای اصناف کشور ، مجامع و انجمن های تولیدی ، توزیعی ، تعاونی های کارگری ، کارمندی و فروشگاه های زنجیره ای ، تولید کنندگان، توزیع کنندگان را فراهم کند .

همچنین در ادامه بر هماهنگی و تعامل با تشکل ها و اتحادیه ها و فعالان اقتصادی گمرکات کشور و بازارچه های مرزی ، استانداری ها و فرمانداری ها، صداوسیما، رسانه ها، اصحاب جراید و ائمه محترم جمعه و جماعات ، سازمان تعزیرات حکومتی ، مسئولان حمل ونقل درون شهری و برون شهری ، نیروی انتظامی و مجموعه اماکن وابسته ، نیروهای بسیج مردمی و ناظرین افتخاری ، شهرداری ها ، شورای شهر ، میادین میوه و تره بار ، انجمن های حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سایر دستگاه های ذیربط برای ایجاد زمینه لازم برای خدمتگزاری به مردم شریف و تامین معیشت آنان تاکید شده است .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3159

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.