پیارم- یادواره شهدای شهرستان به همت بسیج دانشجویی شهرستان حاجی آباد و با حضور مسئولین استانی و محلی در دانشگاه آزاد برگزار شد. به گزارش پیارم، حدادیان مربی تربیت و آموزش حلقه های صالحین شهرستان، اظهار داشت: هدف از برگزاری یادواره شهدای زن را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تجلیل از ۷ هزار شهید زن ...

پیارم- یادواره شهدای شهرستان به همت بسیج دانشجویی شهرستان حاجی آباد و با حضور مسئولین استانی و محلی در دانشگاه آزاد برگزار شد.

شهیده ناهید فاتحی کرجو، سمیه کردستان

به گزارش پیارم، حدادیان مربی تربیت و آموزش حلقه های صالحین شهرستان، اظهار داشت: هدف از برگزاری یادواره شهدای زن را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تجلیل از ۷ هزار شهید زن در کشور و تقدیر از ایثارگری شهدای زن استان هرمزگان دانست و گفت: شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری از اسوه‌های صداقت هستند و معرفی مصادیق و ارائه الگوهای صداقت از راه‌های ترویج و نهادینه کردن صداقت در جامعه به شمار می‌رود.
حدادیان با بیان این که شهدا برای حفظ ارزش‌ها، انقلاب و اسلام جان خود را فدا کردند، خاطرنشان کرد: برخی از ارزش‌ها که شهدا برای آن جانفشانی کردند اکنون در جامعه اسلامی نادیده گرفته می‌شود.
وی افزود: شهدا از اسوه‌های صداقت در جامعه هستند و باید با الگوگیری از آنها بتوانیم زمینه رستگاری خودمان را فراهم کنیم.
حدادیان شهدا را عزیزترین افراد پس از انبیا و ائمه طاهرین(ع) در نزد خداوند خواند و افزود: شهدا به بالاترین درجه ارزشی رسیدند.
وی در پایان با اشاره به این که برای حفظ ارزش‌های اسلامی نباید حد و اندازه تعیین کرد، افزود: اگر اراده جدی برای حفظ آرمان‌های شهدا شکل بگیرد، وضعیت موجود در جهت ارزش‌ها تغییر می‌کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3109

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.