پیارم-فرماندار حاجی آباد اعلام کرد: بیش از ۱۲۰ هزار نفر گردشگر از ابتدای تعطیلات نوروزی سال ۹۲ تا پایان ۱۳ فروردین ماه سال جاری از حاجی آباد بازدید کردند.     بهرام پور اشرف در گفتگو با خبرنگار پیارم، افزود: در نظر سنجی های انجام شده از مردم، بیش از ۸۳ درصد از گردشگرانی که ...

پیارم-فرماندار حاجی آباد اعلام کرد: بیش از ۱۲۰ هزار نفر گردشگر از ابتدای تعطیلات نوروزی سال ۹۲ تا پایان ۱۳ فروردین ماه سال جاری از حاجی آباد بازدید کردند.

 

عکس

 

بهرام پور اشرف در گفتگو با خبرنگار پیارم، افزود: در نظر سنجی های انجام شده از مردم، بیش از ۸۳ درصد از گردشگرانی که وارد این شهرستان شده اند از خدمات ارائه شده در این ایام ابراز رضایت کردند.

وی در ادامه افزود: بیشتر گردشگران از امام زاده سید محمد(ع)و آبشار تزرج و چشمه سبزپوشان برغنی بازدید داشتند.

پور اشرف با بیان اینکه آمار گردشگران که امسال وارد این شهر شدند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد رشد داشته است، یادآور شد: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی فعالیت های خود را در نیمه دوم سال ۹۱ با تشکیل ۹ کمیته برای برنامه ریزی دقیق و منسجم شامل نظارت برخدمات، نظارت بر نرخ کالا، نظارت بر ارزیابی عملکرد، پشتیبانی، امنیتی و انتظامی، اطلاع رسانی و تبلیغات، اسکان و خدمات رفاهی، تشریفات و …آغاز کرد.

پور اشرف با اشاره به اینکه افتخار خدمتگزاری به مردم عزیز کشورم را دارم، خاطرنشان کرد: با تعامل و همکاری همه دستگاه ها در حاجی آباد، خوشبختانه نوروز امسال تااین لحظه مشکل خاصی نداشتیم و علی رغم افزایش خودروها به سبب استقبال مردم برای ورود به این شهرستان، ترافیک و نظم بسیار خوبی حاکم بود.

به گفته پور اشرف، ۳۰ درصد مسافران نوروزی در مدارس، و ۳۰درصد در پارکها و ۶۰ درصد در امام زاده سید محمد(ع) و میدان ورودی شهر ساکن شدند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3454

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.