فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان در سال گذشته ، ۱۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و متلاشی شد.     به گزارش پیارم، سرهنگ ˈناصر آبزنˈ روز شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: با انهدام این تعداد باند تهیه و توزیع ...

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان در سال گذشته ، ۱۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و متلاشی شد.

 

 

به گزارش پیارم، سرهنگ ˈناصر آبزنˈ روز شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: با انهدام این تعداد باند تهیه و توزیع مواد مخدر، بیش از دو تن انواع مواد مخدر نیز طی یکسال گذشته در شهرستان حاجی آباد کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در همین رابطه ۵۱ نفر قاچاقچی و ۲۷۴ نفر معتاد کارتن خواب نیز توسط ماموران انتظامی شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ آبزن ابراز داشت: ماموران انتظامی حاجی آباد همچنین طی یکسال گذشته موفق به کشف ۲۴۵ هزار نخ سیگار خارجی ۲۵۴ هزار لیتر سوخت قاچاق نیز شدند.

فرمانده انتظامی حاجی آباد ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرایم، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام گردد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3658

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.