پیارم: مدیر کاروان‎های تبلیغی اعزامی از قم گفت: تعداد ۱۲ مبلغ در ایام نوروز در بقعه‎های شاخص گلستان آماده پاسخگویی به سوالات شرعی، شبهات و احکام دینی در خیمه‎های معرفت هستند. به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام مهدی دیلمی عصر امروز در جلسه توجیهی مبلغان در خیمه‎های معرفت و طرح «آرامش ...

پیارم: مدیر کاروان‎های تبلیغی اعزامی از قم گفت: تعداد ۱۲ مبلغ در ایام نوروز در بقعه‎های شاخص گلستان آماده پاسخگویی به سوالات شرعی، شبهات و احکام دینی در خیمه‎های معرفت هستند.

خبرگزاری فارس: دیلمی: 12 مبلغ از قم به بقاع متبرکه گلستان اعزام شدند/ حرمت فاطمیه حفظ شود

به گزارش  پیارم به نقل ازخبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام مهدی دیلمی عصر امروز در جلسه توجیهی مبلغان در خیمه‎های معرفت و طرح «آرامش بهاری» اظهار داشت: شش مبلغ اعزامی از قم در امامزاده عبدالله (ع) گرگان و شش مبلغ دیگر نیز در سایر بقاع این استان مستقر خواهند شد.

وی با بیان اینکه نوروز امسال مصادف با ایام فاطمیه است، خاطرنشان کرد: حرمت فاطمیه باید حفظ شود که به این منظور برنامه‎های فرهنگی متنوعی در راستای عفاف و حجاب، پایداری، ولایت‎پذیری با حضور اساتید خبره برای زائران و مسافران نوروزی تدارک دیده شده است.

در خیمه‎های معرفت قرآن بخوانید و جایزه بگیرید

مدیر کاروان‎های تبلیغی اعزامی از قم خاطرنشان کرد: طرح آرامش بهاری ۱۵ فروردین به اتمام می‎رسد که بعد از این طرح، تعداد دیگری از روحانیون برای بزرگداشت ایام فاطمیه دوم به گلستان اعزام خواهند شد.

دیلمی با اشاره به اینکه برنامه‎های طرح آرامش بهاری در مرکز گلستان در بقعه امامزاده عبدالله (ع) این شهرستان برگزار خواهد شد، ابراز داشت: غرفه‎های مختلفی از جمله محصولات فرهنگی و مذهبی، قرآن بخوانید جایزه بگیرید، مشاوره وقف «پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی»، ایستگاه نقاشی، ایستگاه وقف، غرفه مواد غذایی، سوغات گرگان و غرفه چند رسانه‎ای در گرگان پیش‎بینی شده است.

وی با بیان اینکه گلستان یکی از استان‎های مسافر خیز و در مسیر زائران مشهدالرضا است، یادآور شد: زمانی که استارت آرامش بهاری در بقاع متبرکه زده شد شاهد استقبال خوبی از سوی مردم و زائران بودیم که با رصد مشکلات در بقاع و رفع آن، این استقبال سال به سال در حال گسترش است.

خیمه‎های معرفت در رواق امامزادگان برگزار می‎شود

مدیر کاروان‎های تبلیغی اعزامی از قم افزود: در سال‎های گذشته به دلیل اینکه خیمه‎های معرفت در داخل شبستان برپا می‎شد بسیاری از مردم و زائران از این خیمه‎ها اطلاعی نداشتند اما امسال خیمه‎های معرفت در رواق امامزادگان برگزار می‎شود که در افرایش استقبال مردم اثرگذار خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=3332

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.