اقتدار بختیاری گفت: عدم توجه به هشدارها و پروتکل‌های بهداشتی در تعطیلات نوروزی و اصرار بر برگزاری مراسم عروسی، روزهای سیاهی را از نظر ابتلا به کووید۱۹ رقم زده است. ...
به گزارش شبکه اطلاع رسانی پیارم؛دکتر حسین اقتدار بختیاری، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی‌آباد گفت: متاسفانه پیروی نکردن و عدم پایبندی مردم به توصیه‌های مکرر ستاد کرونا مبنی بر پرهیز از مسافرت، عدم برگزاری هرگونه مراسم و شرکت در تجمعات خانوادگی، روزهای سیاه کرونایی را برای شهرستان حاجی‌آباد رقم زده است.

دکتر اقتدار بختیاری بیان کرد: متاسفانه طی یک روز نمونه‌گیری از موارد مشکوک در شهرستان، تعداد ۹۰ نفر بیمار مبتلا به کووید۱۹ شناسایی شده  که از این تعداد ۷۷ بیمار شناسایی شده از میهمانان شرکت کننده در مراسمات عروسی برگزار شده در روستای سیرمند در طول تعطیلات نوروزی بوده‌اند.
وی همچنین افزود: متاسفانه تمام زحمات کادر بهداشت و درمان شهرستان طی سال گذشته که بارها با هوشمندی و پیگیری دقیق موارد در تماس، از پیک‌های افزایشی بیماری جلوگیری کردند با بی‌توجهی مردم از بین رفت و کادر بهداشتی شهرستان روزهای پرتنشی را سپری می‌کنند که خروج از این پیک و جلوگیری از بروز مرگ و میر ناشی از آن نیز به دست خود مردم امکان پذیر است در صورتیکه پروتکل‌ها را رعایت کنند و بیماران به ماندن در قرنطینه و عدم تماس با افراد پایبند باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=72746

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.