امام جمعه حاجی آباد افزود، کمک کردن به فقرا و نیازمندان در شب های قدر بسیار پر اهمیت است و همه ما باید در این شب ها علاوه بر شب زنده داری و برگزاری مراسمات، به فقرا نیز انفاق کنیم . ...

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «پیارم»؛حجت الاسلام والمسلمین مهدی دُری امام جمعه حاجی آباد با اشاره به اهمیت شب های قدر گفت : ان شاءالله که قدر شب های قدر را بدانیم و متوجه شویم که خداوند در شب های قدر چه لطف بزرگی به ما کرده است و در شب قدر است که قرآن را نازل کرده و این اهمیت و بزرگی شب قدر را نشان می دهد .

امام جمعه حاجی آباد افزود ،کمک کردن به فقرا و نیازمندان در شب های قدر بسیار پر اهمیت است و همه ما باید در این شب ها علاوه بر شب زنده داری و برگزاری مراسمات ، به فقرا نیز انفاق کنیم .

امام جمعه حاجی آباد در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه مسائل اقتصادی کشور گفت : رهبر معظم انقلاب در تعیین شعار سال مسئله جهش تولید را بیان کردند و این یعنی تولید به تنهایی چاره ساز نیست بلکه در این سال ها جهش تولید نیاز است تا مشکل اقتصادی کشور برطرف شود و حتی جهش تولید به تنهایی هم نمی‌ تواند کاملا موفق عمل کند بلکه به فرمایش مقام معظم رهبری این جهش تولید باید با مشارکت مردم صورت بگیرد و تجربه نشان داده که وقتی کاری به دست مردم انجام شود و دولت نیز حمایت کند آن کار با موفقیت انجام می‌گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی دُری افزود: دولت باید شرایط جهش تولید با مشارکت مردم را فراهم کند و تعاونی ها و شرکت های خصوصی را حمایت کند تا مشکلات اقتصادی کشور برطرف شود که البته باید رویه خصوصی سازی در کشور اصلاح شود و در واگذاری کارها به بخش های خصوصی باید دقت بیشتری صورت پذیرد تا این خصوصی سازی ها غیرقانونی و اشتباه رخ ندهد و دچار لطمه به کشور نشود و یکی دیگر از قدم های مهمی که در جهش تولید تاثیرگذار است و کمک به مشارکت مردمی می کند ایجاد ثبات در ارز است که دولت مردان باید در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

امام جمعه حاجی آباد در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره با اهمیت جنگ رسانه ای گفت : قدم اول برای حضور در میدان جنگ رسانه ای شناخت میدان نبرد است چرا که در جنگ رسانه ای بدون شناسایی دقیق دشمن از جمله نقاط قوت و ضعف آن ها نمی توانیم موفق عمل کنیم و درحال حاضر دشمن در جنگ رسانه ای به دنبال این است که یک تصویر منفور را از جمهوری اسلامی نشان دهد و ما نیز باید در جنگ رسانه ای با دشمن ورود کنیم و حقایق را به طور کامل بیام کنیم تا بتوانیم دشمن را در جنگ رسانه شکست دهیم .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :https://www.piyarom.ir/?p=73282

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.