خبرگزاری پیارم: مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد طرح تحرک را از برنامه‌های پویا در حوزه بانوان نامید و گفت: این طرح به مفهوم واقعی کلمه حرکتی راهبردی برای فعال کردن نقش بانوان در جامعه است. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فریده کیامرثی پیش از ظهر امروز در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ...

خبرگزاری پیارم: مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد طرح تحرک را از برنامه‌های پویا در حوزه بانوان نامید و گفت: این طرح به مفهوم واقعی کلمه حرکتی راهبردی برای فعال کردن نقش بانوان در جامعه است.

خبرگزاری فارس: «طرح تحرک» برنامه‌ای راهبردی برای نقش‌آفرینی اجتماعی بانوان است

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فریده کیامرثی پیش از ظهر امروز در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند «مسئله مادری، خانه و خانواده مسئله‌ای حیاتی است در همه طرح‌ها بوده و خانواده باید مبنا و در رأس امور باشد» اشاره و اظهار کرد: با توجه به فرامین رهبری همه دستگاه‌ها و متولیان امر تمامی همکاری و تلاش خود را در خصوص تحکیم بنیان خانواده داشته باشند.

مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد احیاء مجدد کارگروه تخصصی بانوان را مهم برشمرد و گفت: این کارگروه به منظور پیگیری مطالبات جامعه زنان، مشکلات و مسائل پیرامون این امور بوده که در این خصوص دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خود را در چهارچوب برنامه توسعه کشور و طرح آمایش و توسعه استان ارائه دهند.

وی ادامه داد: در صورت تحقق این طرح و اهداف آن معضلات مربوط به امور خانواده و بانوان کاهش می‌یابد که در این صورت جامعه‌ای سالم و عاری از مشکلات داریم چراکه خانواده مهم‌ترین مکان برای پرورش استعدادها و کاهش معضلات اجتماعی است.

کیامرثی خطاب به تمام دستگاه‌های اجرایی تصریح کرد: باید در اجرای قوانینی که در دولت نهم در جهت رفاه خانواده و بانوان شاغل با هدف تسهیل در امور خانواده و فرزندان ایجاد شده نهایت همکاری و همراهی لازم را داشته باشیم تا در این نهاد مستحکم دچار مشکل و عارضه‌ای نشویم.

مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد به طرح تحرک امور بانوان اشاره و بیان کرد: این طرح از طرح‌های ابلاغی وزارت کشور است که دستگاه‌های اجرایی باید نهایت همکاری را اعمال کنند.

کیامرثی طرح تحرک را حرکت راهبردی امور بانوان عنوان کرد و گفت: طرح تحکیم خانواده در تمام زمینه‌ها از جمله تعاونی‌ها، خانواده معتادین، سازمان‌های مردم نهاد و … موثر و پرثمر خواهد بود که امیدواریم در افقی روشن شاهد اجرایی شدن بهتر این طرح در سطح استان باشیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های طرح تحرک با نظارت و هماهنگی دیگر دستگاه‌ها امکان‌پذیر بوده که توجه به این امر همت و همراهی مضاعف دستگاه‌های اجرایی و ذی‌ربط را می‌طلبد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2324

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.