تاریخ به قضاوت خواهد نشست که نام هاشمی رفسنجانی در زمره “محمدی گیلانی ها” ثبت شود یا در دسته “حسنیعلی منتظری ها”. تاریخ به قضاوت خواهد نشست که نام هاشمی رفسنجانی در زمره “محمدی گیلانی ها” ثبت شود یا در دسته “حسنیعلی منتظری ها”. باید منتظر ماند و دید که آیا آقای هاشمی حاضر می ...

تاریخ به قضاوت خواهد نشست که نام هاشمی رفسنجانی در زمره “محمدی گیلانی ها” ثبت شود یا در دسته “حسنیعلی منتظری ها”.

تاریخ به قضاوت خواهد نشست که نام هاشمی رفسنجانی در زمره “محمدی گیلانی ها” ثبت شود یا در دسته “حسنیعلی منتظری ها”. باید منتظر ماند و دید که آیا آقای هاشمی حاضر می شود مهدی اش را تسلیم عدل و قانون کند؛ یا اینکه پس از مهدی هاشمی ۱۳۶۶ ، شاهد ورژن ۱۳۹۱ وی خواهیم بود؟

پیارم به نقل از “صراط “:

دانشجویان در فرود گاه امام خمینی (ره ) تجمع کرده اند . امروز شنبه اول مهر ماه سال ۱۳۹۱ هجری شمسی است . صدای هم همه و شعارهای بچه های بسیج دانشجویی در فضای فرودگاه پیچیده است . می گویند تا ساعاتی دیگر آقازاده فتنه گر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام وارد کشور خواهد شد . اما این پایان ماجرا نیست . ورود مهدی هاشمی به کشور آیا آخرین سکانس فیلم سینمایی جدایی “پدر” از “پسر” است؟

گفته می شود مهدی هاشمی از فرودگاه به سمت بازداشتگاه هدایت خواهد شد اما تلاشهای پدرش – رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام – و خانواده وی برای عدم برخورد با این فتنه گر فراری شدت بیشتری یافته است . تکلیف هنوز مشخص نیست . قوه قضائیه از برخورد قاطع خبر داده و برخی از مخالفان از مصونیت آهنین خاندان هاشمی در برابر قانون سخن می گویند اما در این میان چشم ها به عملکرد آیت الله هاشمی خیره شده اند . مردم منتظرند تا با دیدگان خود برخورد پدر را به پسر ببینند . آیا هاشمی رفسنجانی همچون حضرت امام خمینی ، آیت الله محمدی گیلانی و آیت الله خزعلی با بستگان درجه یک خود برخورد خواهد کرد و یا سرنوشت وی همچون منتظری خواهد شد؟

تاریخ به قضاوت خواهد نشست که نام هاشمی رفسنجانی در زمره “محمدی گیلانی ها” ثبت شود یا در دسته “حسنیعلی منتظری ها”.
باید منتظر ماند و دید که آیا آقای هاشمی حاضر می شود مهدی اش را تسلیم عدل و قانون کند؛ یا اینکه پس از مهدی هاشمی ۱۳۶۶ ، شاهد ورژن ۱۳۹۱ وی خواهیم بود؟

 

اپیزود اول / اردیبهشت ۱۳۶۰

“سید حسین خمینی” فرزند سید مصطفی و نوه حضرت امام (ره)، پس از رأی مجلس بر عدم کفایت سیاسی بنی صدر، طی یک سخنرانی در مشهد، رئیس جمهور مخلوع را محق دانست و با انتقاد شدید از عملکرد حزب جمهوری اسلامی، شخص شهید بهشتی را به کودتای سیاسی متهم کرد. این نطق تحریک آمیز، اعتراض شدید مردم را در پی داشت که وی در همان جلسه و در پاسخ به اعتراضات، با تهدید مردم دست بر اسلحه برد. با مشخص شدن انحراف سید حسین و جانبداری وی از فتنه گران، حضرت امام خمینی (ره) بدون هیچ ملاحظه ای دستور دادند: «سید حسین را تحت الحفظ به تهران برگردانند و اگر دست به اسلحه برد؛ او را با تیر بزنند.»

 

اپیزود دوم / خرداد ۱۳۶۰

در جریان دستگیری اعضای گروهک منافقین، تعداد زیادی از افراد این گروهک بازداشت شدند که یکی از آنها پسر “آیت الله محمد محمدی گیلانی” بود. از قضا پرونده کیفری پسر بدست پدر افتاد و آیت الله گیلانی نیز بدون هیچ اغماضی، حکم به اعدام جگر گوشه اش داد.

 

 

اپیزود سوم / بهمن ۱۳۶۰

“محمد حسین جنتی” فرزند آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان قانون اساسی، پس از اعلام جنگ مسلحانه منافقین علیه جمهوری اسلامی، به حمایت از گروهک منافقین پرداخت. آیت الله جنتی نذر کرده بودند که اگر پسرش که معاند انقلاب است، دستگیر یا اعدام شود؛ چهل روز روزه شکر بگیرند. او سرانجام در بهمن ماه ۱۳۶۰ توسط نیروهای انقلابی کشته شد.

 

 

اپیزود چهارم / خرداد ۱۳۸۸

آیت الله ابوالقاسم خزعلی در پیامی از فرزند ناخلفش “مهدی خزعلی”، اعلام برائت کرد. در متن این پیام آمده است: « مدت مدیدی است پسرم مهدی خزعلی از راه مستقیم منحرف شده و درست در خط مقابل قرار گرفته هر چه نصحیت می‌کنم و برای هدایتش متوسل به اولیای خدا می‌شوم اثر نمی‌کند. ملت انقلابی عزیز همیشه در صحنه ما بدانند او از ما جدا هست و هر چه از من نقل کند، نپذیرند. الان هم دعا می‌کنم خداوند به او توفیق دهد که از راه انحرافی که پیش گرفته است برگردد و گرنه خداوند مقتدر، اسلام و انقلاب و امام و رهبر و رئیس جمهور و مسلمین عزیز را از شر او مصون و محفوظ بفرماید.

 

اپیزود پنجم / مهر ۱۳۶۶

“سید مهدی هاشمی”، برادر داماد حسینعلی منتظری، به جرم همکاری در قتل آیت الله شمس آبادی و نیز مشارکت در اقدام بر علیه جمهوری اسلامی، به اعدام محکوم شد. طی این جریان، منتظری، مهدی هاشمی را بی گناه دانست و عاملان صدور حکم را خائن نامید. این در حالی بود که بر طبق اعترافات مهدی هاشمی، خود وی نیز بر گناهکار بودنش اذعان داشت. اصرار منتظری در دفاع از مهدی هاشمی، نهایتاً منجر به عزل وی از قائم مقامی رهبری شد.

اپیزود ششم / مهر ۱۳۹۱

حدود دو سال و اندی است که از صدور حکم جلب “مهدی هاشمی”، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، می گذرد و ملتی چشم انتظار اجرای این حکم اند.آقازاده ای که چند روزیست زمزمه آمدنش بگوش می رسد و جوانان عدالتخواه نیز با حضور در فرودگاه امام(ره)، به پیشوازش رفته اند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا آقای هاشمی حاضر می شود مهدی اش را تسلیم عدل و قانون کند؛ یا اینکه پس از مهدی هاشمی ۱۳۶۶ ، شاهد ورژن ۱۳۹۱ وی خواهیم بود؟تاریخ به قضاوت خواهد نشست که نام هاشمی رفسنجانی در زمره “محمدی گیلانی ها” ثبت شود یا در دسته “حسنیعلی منتظری ها”.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1838

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.