“اشتون” و “کورونبرگ” آنقدر نکبت هستند که با دریافت جایزه باروت خیس باز هم به عملکردشان ادامه می‌دهند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: لیاقت کاترین اشتون و تاریا کورونبرگ نفرین است؛ عدم صداقت در رفتار و گفتارشان و ورود به مسائل داخلی کشورمان از مهمترین دلایلی هستند که باعث شد جایزه باروت خیس امسال ...

“اشتون” و “کورونبرگ” آنقدر نکبت هستند که با دریافت جایزه باروت خیس باز هم به عملکردشان ادامه می‌دهند

alt

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: لیاقت کاترین اشتون و تاریا کورونبرگ نفرین است؛ عدم صداقت در رفتار و گفتارشان و ورود به مسائل داخلی کشورمان از مهمترین دلایلی هستند که باعث شد جایزه باروت خیس امسال به این دو تعلق بگیرد.

منصور حقیقت پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، درباره دلیل اهدای جایزه باروت خیس امسال به کاترین اشتون و تاریا کورونبرگ گفت: لیاقت این دو شخص نفرین است؛ عدم صداقت در رفتار و گفتار و همچنین ورود به مسائل داخلی کشورمان از مهمترین دلایلی هستند که باعث شد جایزه باروت خیس امسال به این دو نفر تعلق بگیرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اهدای این جایزه تاثیری در روند مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ دارد یا خیر تصریح کرد: آنها این قدر نکبت هستند که با دریافت این گونه جوایز باز هم به عملکردشان ادامه می دهند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: سال گذشته هم جایزه باروت خیس در پی افشاگری میشل اوباما، همسر رئیس جمهور آمریکا، در تعیین اهداء جایزه فرمایشی اسکار به فیلم ضد ایرانی آرگو از سوی بسیج به وی اهداء شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11588

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.