مجله آلمانی فوکوس در شماره اخیر خود که روز دوشنبه منتشر شد، نوشت: واحدهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از “گروهان متکال” مدت طولانی است که به هدف سیطره بر مواضع سلاح شیمیایی سوریه در این کشور مستقرند. به گزارش پیارم به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم، این مجله خاطرنشان می کند که واحدهای عملیات ...

مجله آلمانی فوکوس در شماره اخیر خود که روز دوشنبه منتشر شد، نوشت: واحدهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از “گروهان متکال” مدت طولانی است که به هدف سیطره بر مواضع سلاح شیمیایی سوریه در این کشور مستقرند.

به گزارش پیارم به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم، این مجله خاطرنشان می کند که واحدهای عملیات ویژه گروهان “متکال” که وابسته به ستاد ارتش رژیم صهیونیستی هستند، با همکاری سرهنگ عبدالجبار العقیدی رئیس تشکیلات موسوم به شورای نظامی حلب، به منظور دستیابی به کارخانه های موسسه کارگاه های دفاع در منطقه السفیره وارد حلب شده اند.

فوکوس می افزاید: علاوه براین واحدهایی از کشورهای غربی از جمله فرانسه با ارتشی متشکل از سربازانی با ۱۳۵ تابعیت مختلف در خاک اردن و در مناطق نزدیک مرزهای سوریه برای دخالت نظامی به منظور سیطره بر همان مواضع در حالت آماده باش به سر می برند.

مجله فوکوس فاش کرد که این اقدام به دنبال نشست هایی است که سرتیپ بازنشسته فراری، عدنان سلو معاون مدیر دایره جنگ شیمیایی با کارشناسان اسرائیلی پژوهشکده بیولوژی وابسته به رئیس رژیم صهیونیستی در ترکیه داشته است.

به ادعای تحلیلگر مجله فوکوس، کشورهای غربی از ترس افتادن تاسیسات سلاح شیمیایی سوریه به دست عناصر مسلح این اقدامات را انجام داده اند.

مجله آلمانی فوکوس در شماره اخیر خود می نویسد چندین واحد نظامی ورزیده در مرزهای اردن با سوریه برای دخالت سریع علیه نظام بشار اسد در آماده باش به سر می برند و ماموریت این واحدهای امریکایی و فرانسوی دفاع از انبارهای سلاح شیمیایی و ممانعت از غارت آن توسط معارضان و تروریست ها در صورت فروپاشی دولت اسد است چرا که سلاح های شیمیایی و بیولوژی منبع تهدید به شمار می روند.

نویسنده مجله می افزاید: کماندوهای اسرائیلی حاضر در سوریه مدت طولانی است که در این کشور حضور دارند، چنان که چتربازان وابسته به ارتش فرانسه نیز طی ماههای پیش بارها اقدام به گشت های شناسایی و نفوذ به سوریه از طریق اردن نموده اند.

وی در ادامه یادآور می شود که این نیروها تحت پوشش بیمارستان صحرایی برای خدمت رسانی به پناهندگان سوری در شهر المفرق اردن مشغول به فعالیت هستند.

براساس اطلاعاتی که فوکوس ارائه می کند، سربازان واحدهای عملیات ویژه “دلتافورس” و “رنجرز” که برای جنگ های بیابانی آموزش دیده اند نیز برای دخالت نظامی علیه بشار اسد به حال آماده باش هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2641

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.