از وظایف عنصر خاکستری اصلاحات، موسوی خوئینی ها در گذشته پیگیری طرح‌هایی برای تصاحب اصلاح طلبان تندرو بر مسندهای مختلف بود ولی به تازگی و با تغییر تاکتیک این موضوع به عبدالله نوری محول شده است. به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا عبدالله نوری عضو مجمع روحانیون مبارز در سلسله اقدامات خود در منزلش ...

از وظایف عنصر خاکستری اصلاحات، موسوی خوئینی ها در گذشته پیگیری طرح‌هایی برای تصاحب اصلاح طلبان تندرو بر مسندهای مختلف بود ولی به تازگی و با تغییر تاکتیک این موضوع به عبدالله نوری محول شده است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا عبدالله نوری عضو مجمع روحانیون مبارز در سلسله اقدامات خود در منزلش اقدام به برگزاری جلسات خاصی با حضور تعدادی از همفکرانش کرده است.

گفتنی است که از وظایف عنصر خاکستری اصلاحات، موسوی خوئینی ها در گذشته پیگیری طرح‌هایی برای تصاحب اصلاح طلبان تندرو بر مسندهای مختلف بود ولی به تازگی و با تغییر تاکتیک این موضوع به عبدالله نوری محول شده است.

وی پس از جابه جایی منزلش با خیال راحت انجام اقداماتش را پیگیری می کند.

پیگیری برنامه‌های اصلاح‌طلبان تندرو و جریان تجدید نظر طلب برای ورود به مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و شناسایی افراد با گرایشات اصلاح طلبانه تندرو و دارای پرونده سفید تنها بخشی از اقدامات نوری در منزلش است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11589

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.