اقدام سوال برانگیز سایت هاشمی رفسنجانی/ انفجار در نزدیکی وزارت جنگ وسط تل آویو / “من و تو” رسما سیاسی شد! اقدام سوال برانگیز سایت هاشمی رفسنجانی جام سیاسی؛ سایت روز آنلاین (Roozonline) نوشت: «یک روز پس از سخنان رهبر جمهوری اسلامی در واکنش به گفته‌های هاشمی‌رفسنجانی پیرامون انتخابات آزاد، سایت اکبر هاشمی رفسنجانی بار ...

اقدام سوال برانگیز سایت هاشمی رفسنجانی/ انفجار در نزدیکی وزارت جنگ وسط تل آویو / “من و تو” رسما سیاسی شد!

اقدام سوال برانگیز سایت هاشمی رفسنجانی

جام سیاسی؛ سایت روز آنلاین (Roozonline) نوشت: «یک روز پس از سخنان رهبر جمهوری اسلامی در واکنش به گفته‌های هاشمی‌رفسنجانی پیرامون انتخابات آزاد، سایت اکبر هاشمی رفسنجانی بار دیگر بر ضرورت “برگزاری انتخابات آزاد، تحقق شعار وحدت ملی و تشکیل شورای فقهی” تاکید کرده است. این سایت اقدام به انتشار گزارشی از دیدار هاشمی رفسنجانی با گروهی از فرهنگیان کرده که در آن هاشمی‌رفسنجانی به طور تلویحی به سخنان آیت‌الله خامنه‌ای پاسخ داده و از محمود احمدی‌نژاد انتقاد کرده است.»

این سایت ادامه داد: «در این گزارش همچنین نوشته شده هاشمی رفسنجانی بنابر “ضرورت و مصلحت” وارد انتخابات سال آینده ریاست جمهوری خواهد شد و “باید دید مصلحت نظام در انتخابات ۹۲ چیست؟”

سایت هاشمی به نقل از وی انتقاد‌های تندی نیز متوجه محمود احمدی‌نژاد کرده و نوشته “معجزه حضور مردم از جنس معجزه هزاره سوم نیست که با آن همه درآمد تهدیدی برای نظام بسازد”.

هاشمی رفسنجانی در ادامه از سران نظام خواسته مسیر انتخابات آزاد را هموار کنند و اگر هفت هزار میلیارد دلار هم داشته باشند، بدون حضور مردم نتیجه می‌شود ریاضت اقتصادی که گویای وضع امروز است.»

پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی، روز چهارشنبه، ۲۰ دی ماه، گزارشی از دیدار هاشمی رفسنجانی در ۱۲ دی ۹۱ با نمایندگان فرهنگیان سراسر کشور را منتشر کرد.

در این گزارش، که خبرنگار برای یاد کردن از هاشمی رفسنجانی، از لفظ “آیت الله” استفاده کرده، آمده است: «آیت‌الله راه مقابله را به خوبی نشان می‌دهد. راه‌حلی از جنس اصول و اصلاح امور. آنجا که مناقشه راهبرد انحراف می‌شود. اختلاف افکنی روش گفتمان تفرقه می‌شود. راه مقابله وحدت است؛ “وحدت ملی”. راه وحدت ملی هم روشن است. انتخابات رقابتی، آزاد و قانونی. “انتخابات مردم‌پسند”. نتیجه‌اش هرچه باشد مهم نیست. مردم‌پسند باشد، وحدت‌آفرین می‌شود. آیت‌الله از همه می‌خواهند. از مردم عادی تا سران نظام. می‌خواهند هموار کنند مسیر انتخابات آزاد و رقابتی را. تا ناهموار کنند مسیر انحراف را.»

انفجار در نزدیکی وزارت جنگ وسط تل آویو

جام بین الملل، العربیه خبر داد: انفجار مهیبی شهر تل آویو را لرزاند. این انفجار توسط اتومبیل بمب گذاری شده در نزدیکی وزارت جنگ اسرائیل رخ داد.

شبکه ادامه داد: از تعداد کشته و زخمی های این انفجار هنوز خبر منتشر نشده است. به گفته پلیس این انفجار توسط گروهای مافیای موجود در تل آویو انجام شده است.

“من و تو” رسما سیاسی شد!

جام نیوز: شبکه ضد فرهنگی “من و تو” همزمان با گرم شدن موضوع یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران، با تغییری هدفمند، وب سایت خود را – که پیش از این صرفا به معرفی برنامه ها و تولیدات این شبکه می پرداخت- سیاسی نمود.

تغییر وب سایت این شبکه ضد فرهنگی و پرداختن به موضوعات سیاسی روز با رویکرد عمده اطلاع رسانی و تحلیل اخبار ایران، بیانگر آن است که شبکه “من و تو” نیز در راستای اقدامات سایت ها و شبکه های ضد انقلاب در خصوص ایجاد فضایی خاص و متناسب با خواسته دشمنان در ایام انتخابات، از هم اکنون قدم در این مسیر، با رویکرد سیاسی خود گذاشته است.

آنچه لازم به یادآوری است اینکه یکی از اسرار شبکه “من و تو” مبهم بودن منابع مالی این شبکه عریض و طویل می باشد که بنا بر گزارش هایی که پیش از این منتشر شده، این شبکه مورد حمایت فرقه بهائیت، چندین منبع مالی تامین کننده دارد و اکنون با این تغییر قصد تاثیرگذاری در فضای جامعه ایران در آستانه انتخابات را دارد. چراکه بعد از شکست شبکه های ضد انقلاب و اپوزیسیون همراه با عوامل داخلی شان در فتنه ۸۸ شاید پول های کلان این شبکه به کمک شان بیاید.

شبکه غیر اخلاقی و ضد فرهنگی “من و تو” که تاکنون با برنامه هایی مانند “بفرمائید شام” و دیگر برنامه ها، فیلم ها و سریال های خود در صدد تغییر “سبک زندگی اسلامی ایرانی” مردم ایران بود، “حداقل فعلا” اسب خود را برای ایجاد فضای مورد دلخواه دشمنان ملت ایران زین کرده است تا به کمک سایر شبکه های ضد انقلاب و ضد دین مانند “شبکه بی بی سی فارسی” ارگان رسمی روباه پیر انگلیس و “صدای آمریکا” شبکه دولتی آمریکا و … بشتابد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2762

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.