مسئولان موسسات خیریه و مردم نهاد آمل از نبود فضای اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی در شهر آمل گلایه دارند.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از آمل، موسسات خیریه شهرستان آمل یکی از چند شهر معدود مازندران است که توانسته است در سال‌های اخیر اقدامات چشمگیری را انجام دهد. بررسی فعالیت‌ها و نظارت بر روند ...

مسئولان موسسات خیریه و مردم نهاد آمل از نبود فضای اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی در شهر آمل گلایه دارند.

خبرگزاری فارس: گلایه NGOها از نبود فضای تبلیغاتی در شهر آمل

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از آمل، موسسات خیریه شهرستان آمل یکی از چند شهر معدود مازندران است که توانسته است در سال‌های اخیر اقدامات چشمگیری را انجام دهد.

بررسی فعالیت‌ها و نظارت بر روند فعالیت از موسسات در حیطه وظایف فرمانداری‌های هر شهرستان است از این رو جلسه بررسی مسائل و اطلاع از نحوه فعالیت این موسسه در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

در آخرین گردهمایی موسسات مردم نهاد این شهرستان که در فرمانداری آمل برگزار شد تقریبا تمامی مدیران این موسسات از نبود فضای تبلیغاتی در شهر آمل گلایه داشتند.

مالک بنی‌هاشمی رئیس هیئت مدیره خانه نیکوکاران آمل در سخنانی با تاکید بر جایگاه این موسسات در برطرف کردن نیازهای اقشاری از مردم این شهرستان بیان داشت: موسسات مردم نهاد آمل فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهند اما متاسفانه مردم آگاهی کمتری از فعالیت‌های آنها دارند.

وی خواستار اختصاص یک جایگاه تبلیغاتی در شهر برای این موسسات شد و گفت: این جایگاه‌ها می‌توانند مردم را از فعالیت این موسسات آگاه کرده و نیز کمک‌های بیشتری را به افراد تحت پوشش آن سرازیر کند.

مسقطی رئیس انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین نیز نبود اطلاع‌رسانی کافی از این مجموعه‌ها را در کافی نبودن کمک به نیازمندان موثر دانست.

فرخ داورپناه مدیرعامل موسسه دیار سبز مازندران نیز با اشاره به اینکه این موسسه بیشتر در زمینه محیط زیست و منابع طبیعی فعالیت می‌کند، تصریح کرد: این موسسه نیز در زمینه جذب مشارکت‌های مردمی فعالیت می‌کند و درآمد خاصی ندارد.

وی با بیان اینکه باید در زمینه فعالیت موسسات مردم نهاد هماهنگی صورت گیرد، گفت: تشکیل یک ستاد شهرستانی در این زمینه ضروری است.

داورپناه یادآور شد: طبقه‌بندی موسسات مردم نهاد در زمینه میزان مشارکت‌ها و برای افزایش فرهنگ سازی ضروری است.

گلایه از سازمان آرامستان آمل

مسعود نیک پور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل نیز با اشاره به اینکه بارها به مجموعه‌هایی که تبلیغات شهر آمل را در اختیار دارند نامه‌نگاری کردیم تا بتوانیم تعدادی از این تابلوها را در اختیار بگیریم، گفت: به سازمان آرامستان شهرداری آمل گفتیم که حاضریم در مناقصات شما شرکت کنیم تا بتوانیم تعدادی از تابلوهای تبلیغاتی را در اختیار بگیریم.

وی افزود: این مسئولان به این نیز موسسات خیریه آشنایی ندارند هر چند ما نیز نخواستیم کاری را رایگان انجام دهیم.

این مسئول با بیان اینکه تعدادی از اعضای هیئت مدیره مجمع دارای پروانه فعالیت فرهنگی هستند، یادآور شد: این پروانه می‌تواند در زمینه فعالیت‌های فهرنگی مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی یک اصل مهم در زمینه جمع‌آوری کمک‌های مردمی است، افزود: مردم باید بدانند کمک‌هایی که می‌کنند در کجا هزینه می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7564

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.