یک منبع نظامی ارتش سوریه با اشاره به اینکه ارتش این کشور منطقه «قدسیا» از توابع ریف ‌دمشق در جنوب سوریه را به محاصره کامل درآورده، از انهدام مقرهای عناصر مسلح توسط یگان توپخانه ارتش سوریه در این منطقه خبر داد.   یک منبع نظامی ارتش سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، اعلام کرد ...

یک منبع نظامی ارتش سوریه با اشاره به اینکه ارتش این کشور منطقه «قدسیا» از توابع ریف ‌دمشق در جنوب سوریه را به محاصره کامل درآورده، از انهدام مقرهای عناصر مسلح توسط یگان توپخانه ارتش سوریه در این منطقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: محاصره کامل منطقه «قدسیا» در ریف‌دمشق/انهدام مقرهای افراد مسلح

 

یک منبع نظامی ارتش سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، اعلام کرد که یگان‌های ارتش سوریه منطقه «قدسیا» از توابع ریف دمشق در جنوب سوریه را روز یک‌شنبه به طور کامل به محاصره درآورد.

این منبع در ادامه افزود: همزمان با محاصره منطقه قدسیا، یگان توپخانه ارتش سوریه نیز ده‌ها مقر گروه‌ها و عناصر مسلح وابسته به «ارتش آزاد سوریه» را در این منطقه هدف قرار داده و منهدم کردند.

وی گفت: به دنبال عملیات یگان‌های ارتش سوریه در محاصره گروه‌های مسلح مستقر در منطقه قدسیا و عملیات یگان توپخانه ارتش سوریه در هدف قرار دادن مقرهای این گروه‌ها، عناصر مسلح اقدام به گلوله‌باران منطقه «جمرایا» در کنار منطقه قدسیا با ده‌ها گوله خمپاره کردند که زخمی شدن شماری از اهالی این منطقه و وارد آمدن خسارات به این منطقه را به دنبال داشت.

این منبع ادامه داد: عملیات یگان توپخانه ارتش سوریه در منطقه قدسیا کشته شدن ده‌ها فرد مسلح و زخمی شدن شماری دیگر از آنها را به دنبال داشت،‌ این درحالی است که شماری از گروه‌ها و عناصر مسلح نیز با تنگ دیدن عرصه بر خود از منطقه قدسیا به منطقه «الهامه» فرار کرده و در حین فرار تحت پیگرد نیروهای ارتش سوریه قرار گرفتند.

یگان‌های ارتش سوریه از روز یک‌شنبه عملیات نظامی گسترده‌ای از در دو منطقه «الهامه» و «قدسیا» در ریف دمشق آغاز کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7124

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.