مشاور دکتر عارف در توضیح بداخلاقی ها، به سوءاستفاده از ایمیل شخصی و تلفن های دفتر دکتر عارف اشاره کرده و به شدت به آن واکنش نشان داده است. مشاور ارشد و قائم مقام ستاد مرکزی دکتر “محمدرضا عارف” کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در صفحه فیس بوک شخصی خود از لغو جلسه امشب ...
مشاور دکتر عارف در توضیح بداخلاقی ها، به سوءاستفاده از ایمیل شخصی و تلفن های دفتر دکتر عارف اشاره کرده و به شدت به آن واکنش نشان داده است.

مشاور ارشد و قائم مقام ستاد مرکزی دکتر “محمدرضا عارف” کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در صفحه فیس بوک شخصی خود از لغو جلسه امشب (یکشنبه ۱۹ خرداد) که دستور کار آن حکمیت برای رسیدن به گزینه واحد از بین آقایان عارف و روحانی بود، خبر داده است.

 

“فرشید گلزاده” خبر داده است که جلسه مشترک آقایان هاشمی رفسنجانی، خاتمی، ناطق نوری، سیدحسن خمینی، عارف و روحانی و تعداد دیگری از چهره های میانجی برای حصول اجماع، به دلیل “بداخلاقی”های انجام گرفته لغو شده است.

 

 

 

 

مشاور دکتر عارف در توضیح بداخلاقی ها، به سوءاستفاده از ایمیل شخصی و تلفن های دفتر دکتر عارف اشاره کرده و به شدت به آن واکنش نشان داده است.

بنا به روایت فرشید گلزاده، «دیروز از ایمیل دفتر دکتر عارف و همچنین شماره تلفن های دفتر دکتر عارف به بسیاری از جوانان ستادهای ما اطلاع رسانی می شود که دکتر عارف به نفع آقای روحانی کناره گیری کرده است و از ایشان خواسته شده به جمع هواداران آقای روحانی بپیوندند.»

 

 

قائم مقام ستاد مرکزی دکتر عارف سپس می نویسد: «اولا آقای دکتر عارف به هیچ وجه کناره گیری نخواهند کرد. ثانیا جلسه امروز برای اعلام نتیجه نظرسنجی در خصوص نتیجه ائتلاف آقایان روحانی و عارف به دلیل بداخلاقی های انجام شده، توسط آقای خاتمی کنسل شده است.»

 

گلزاده همچنین با توجه به بداخلاقی صورت گرفته اعلام می کند که از این به بعد هرگونه خبر در خصوص دکتر عارف صرفا توسط او به اطلاع دوستان خواهد رسید.

 

 

 

 

 

گفتنی است از سوی دیگر، آقای رسولی سخنگوی ستاد دکتر عارف، اعلام کرده است که اگر آقای روحانی به نفع آقای عارف کنار برود، اصلاح طلبان تمام قد پشت سر عارف خواهند ایستاد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4668

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.