وزیر امور خارجه پاکستان تحدید‌های واشنگتن را مبنی بر تحمیل تحریم‌ها بر اسلام‌آباد به دلیل اجرای پروژه ساخت خط لوله «صلح»، کم‌اهمیت خواند. به گزارش پیارمبه نقل از پرس تی‌وی، حنا ربانی، وزیر امور خارجه پاکستان، تحدید‌های واشنگتن را مبنی بر تحمیل تحریم‌ها بر اسلام‌آباد به دلیل اجرای پروژه ساخت خط لوله انتقال گاز از ...

وزیر امور خارجه پاکستان تحدید‌های واشنگتن را مبنی بر تحمیل تحریم‌ها بر اسلام‌آباد به دلیل اجرای پروژه ساخت خط لوله «صلح»، کم‌اهمیت خواند.

خبرگزاری فارس: اسلام‌آباد اهمیتی به‌ تهدید‌های آمریکا در مورد اجرای خط لوله «صلح» نمی‌دهد

به گزارش پیارمبه نقل از پرس تی‌وی، حنا ربانی، وزیر امور خارجه پاکستان، تحدید‌های واشنگتن را مبنی بر تحمیل تحریم‌ها بر اسلام‌آباد به دلیل اجرای پروژه ساخت خط لوله انتقال گاز از ایران، که به «صلح» معروف است، کم‌اهمیت خواند.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی، روز پنج‌شنبه،‌ گفت: اطمینان دارم که آمریکا هیچگاه به دلیل اجرای پروژه خط لوله صلح، تحریم‌هایی علیه پاکستان اعمال نخواهد کرد.

خار به اهمیت روابط کشورش با ایران اشاره کرد و گفت: تکمیل این پروژه پیام‌آور خبرهای خوبی در زمینه صلح و همکاری خواهد بود.

بر اساس این گزارش، این صحبت‌ها در پی تهدید ۱۱ مارس وزارت امور خارجه آمریکا مبنی بر اعمال تحریم بر پاکستان در صورت اجرای پروژه خط لوله صلح،‌ بیان شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3298

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.