خبرگزاری پیارم: چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی جمهوری اسلامی شب گذشته با حضور رهبر معظم انقلاب و اندیشمندان و نخبگان برگزار شد. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری ،حدود ۱۵۰ تن از اندیشمندان، نخبگان، اساتید حوزه و دانشگاه، پژوهشگران و مؤلفان آثار علمی، همراه با حضرت ...

خبرگزاری پیارم: چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی جمهوری اسلامی شب گذشته با حضور رهبر معظم انقلاب و اندیشمندان و نخبگان برگزار شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری ،حدود ۱۵۰ تن از اندیشمندان، نخبگان، اساتید حوزه و دانشگاه، پژوهشگران و مؤلفان آثار علمی، همراه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی،شب گذشته (سه شنبه) در چهارمین نشست اندیشه های راهبردی جمهوری اسلامی، به بحث و بررسی درخصوص ابعاد مختلف موضوع «آزادی» پرداختند.

هدف از نشست اندیشه های راهبردی که سه جلسه قبلی آن با موضوع «الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت»، «عدالت» و «زن و خانواده» برگزار شده است، ایجاد فضایی علمی – تخصصی برای اندیشه ورزی و تضارب آرا در جهت ایجاد گفتمان علمی و کاربردی و تصمیم سازی درباره ی موضوعات «راهبردی و برنامه های بلند مدت» است.

در این نشست ۱۰ نفر از صاحبنظران و اندیشمندان دیدگاههای خود را درباره مقوله آزادی بیان کردند. سپس ۱۷ نفر از اساتید و پژوهشگران به مباحثه و نقد دیدگاههای مطرح شده پرداختند.

در ابتدای این دیدار نیز آقای دکتر واعظ زاده دبیر نشست گزارش کوتاهی از مجموعه اقدامات دبیرخانه نشست اندیشه های راهبردی ارائه کرد.

خبر تکمیلی بیانات رهبر معظم انقلاب و مباحث مطرح شده در این جلسه از سوی اساتید و پژوهشگران متعاقبا منتشر خواهد شد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2274

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.