کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی یک سفر درون‌شهری که با مترو انجام شد به جمع بازاریان تهران رفت.   به گزارش  پیارم به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف معاون اول دولت خاتمی و از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز(یکشنبه) به جمع بازاریان تهران رفت که با حاشیه‌هایی همراه بود. ...

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی یک سفر درون‌شهری که با مترو انجام شد به جمع بازاریان تهران رفت.

خبرگزاری فارس: حاشیه‌های متروسواری «عارف» از حقانی تا 15خرداد

 

به گزارش  پیارم به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف معاون اول دولت خاتمی و از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز(یکشنبه) به جمع بازاریان تهران رفت که با حاشیه‌هایی همراه بود.

*عارف با هیئت همراه خود ساعت ۱۱:۳۰ وارد مترو حقانی شدند.

* معاون اول خاتمی در بدو ورود به مترو حقانی در جمع خبرنگاران در خصوص مناظره‌های صدا و سیما گفت که آقای ضرغامی به وی زنگ زده و گفته است که دو قسمت مورد اعتراض از مناظره‌ها حذف خواهد شد.

*این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مورد ائتلاف با روحانی هم گفت: بنده هیچ نظری ندارم و تا آخر در صحنه خواهم ماند.

*هنگامی که عارف وارد واگن مترو شد به خبرنگاران، فیلم‌برداران، عکاسان و همراهان خود توصیه کرد که مزاحمتی برای مسافران ایجاد نکنند.

*مردم در واگن مترو دور عارف حلقه زدند و سوالات خود را از وی پرسیدند که اغلب سوالات آنان حول محور معیشت و مناظره‌های تلوزیونی بود.

*عارف در مورد مناظره‌های تلوزیونی به افرادی که دور وی حلقه زده بودند گفت که از نوع سوالات ناراحت بودم و به نظرم نفس کار در شان ملت ایران و کاندیدای ریاست جمهوری نبود.

*معاون اول خاتمی در پاسخ به سوال یکی از مسافران مبنی بر این که با تحول سیاسی چه می‌کنید، اظهار داشت: چهارشنبه در مناظره‌ها اعلام خواهم کرد.

*مسافر دیگری از عارف پرسید که با سوریه چی می‌کنید که وی پاسخ داد: از سوریه حمایت می‌کنیم چرا که ۸ سال دفاع مقدس را که این کشور با ما و همپای ما بود فراموش نکرده‌ایم.

* عارف خطاب به جوانانی که دورش جمع شده بودند گفت: شما جوانان می‌توانید دوم خرداد دیگری خلق کنید.

*بازنشسته‌ای نیز خود را از میان انبوه مسافران مترو به عارف رساند و از وی پرسید: حقوق بازنشستگی کفاف زندگیمان را نمی‌دهد برای ما چه برنامه‌ای دارید؟ که این نامزد ریاست جمهوری در پاسخ گفت: حقوق بازنشسته‌ها باید همانند کارمندان پرداخت شود.

*مترو ساعت ۱۲:۰۶ دقیقه به  ایستگاه ۱۵ خرداد رسید و عارف به همراه هیئت همراه خود از آن خارج و به جمع بازاریان تهران وارد شد.

*بازاریان با شعار «دورد بر خاتمی، سلام بر عارف» به استقبال وی آمدند.

*این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سبزه میدان بازار بر روی سکو رفت و به سوالات بازاریان که اغلب اقتصادی بود پاسخ داد.

*یکی از حضار خطاب به عارف گفت که ما نمی‌دانیم چی کنیم. صبح همه قیمت ها بالا می‌رود و عصر آن روز پایین می‌آید، ما در بلاتکلیفی به سر می‌بریم.

*معاون اول دولت اصلاحات پس از استماع سخن بازاریان و پاسخ به آنان در سبزه میدان برای اقامه نماز به سمت مسجد امام (ره) حرکت کرد و در آنجا نیز به سوال نمازگزاران پاسخ گفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4546

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.