معاون رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در بازدیدی اهانت‌آمیز از مسجد‌الاقصی گفت که فلسطین متعلق به یهودیان است و فلسطینی‌ها باید به عربستان بروند.     به گزارش پیارم حاجی آباد  به نقل از «القدس العربی»، «موشه فیگلن» معاون رئیس  پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) خواستار اخراج فلسطینی‌ها از کشورشان و اسکان دادن آنها در عربستان شد. بر اساس این ...

معاون رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در بازدیدی اهانت‌آمیز از مسجد‌الاقصی گفت که فلسطین متعلق به یهودیان است و فلسطینی‌ها باید به عربستان بروند.

خبرگزاری فارس: معاون رئیس «کنست»: فلسطینی‌ها باید به عربستان بروند

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد  به نقل از «القدس العربی»، «موشه فیگلن» معاون رئیس  پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) خواستار اخراج فلسطینی‌ها از کشورشان و اسکان دادن آنها در عربستان شد.

بر اساس این گزارش، دیروز چهارشنبه، فیگلن با کفش وارد صحن مسجد «قبه الصخره» شد و علاوه بر این اهانت، گفت که فسلطینی‌ها باید به عربستان بروند. فلسطین سرزمین اسرائیل است و مسجدالاقصی متعلق به یهودیان است که بر خرابه‌های هیکل ساخته شده است.

وی در این بازدید اهانت‌آمیزش از بیت‌المقدس تصریح کرد: مسجد الاقصی متعلق به یهودیان است و عربها باید به عربستان بروند و جای فلسطینی‌ها هم عربستان است. انجام مکان اصلی آنهاست و قبه الصخره معبد یهودیان است نه مسلمانان.

بر اساس این گزارش، دیروز پس از فیگلن، ده‌ها شهرک‌نشین به صحن‌های مسجدالاقصی یورش آوردند و با کفش در صحن مسجد الصخره راه رفتند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921201000192#sthash.OdKQyf3D.dpuf

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11003

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.