آخرین گزارش های دریافتی حاکی است، حال عمومی مهندس میرحسین موسوی پس از آنژیو رضایت بخش است و خانم رهنورد نیز در کنار او در بیمارستان به سر می برد. پیارم به نقل از جام سیاسی؛ شبکه های اجتماعی از ساعاتی پیش خبر انتقال مهندس میرحسین موسوی به بخش مراقبت های ویژه را با قید ...

آخرین گزارش های دریافتی حاکی است، حال عمومی مهندس میرحسین موسوی پس از آنژیو رضایت بخش است و خانم رهنورد نیز در کنار او در بیمارستان به سر می برد.


پیارم به نقل از جام سیاسی؛ شبکه های اجتماعی از ساعاتی پیش خبر انتقال مهندس میرحسین موسوی به بخش مراقبت های ویژه را با قید فوریت منتشر کرده اند.

به نوشته سایت “ندای سبز آزادی” ، نامبرده صبح پنجشنبه در پی عارضه قلبی به بخش «سی‌سی‌یو» در یکی از مراکز تخصصی قلب تهران منتقل شده است. بر اساس این گزارش، خانم “زهرا رهنورد” همسر موسوی، وی را تا بیمارستان همراهی کرده است.

این منبع افزود: «موسوی به‌دلیل «انسداد عروق‌قلبی» تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته و پس از عمل، به قسمت سی‌سی‌یو منتقل شده و هم اکنون ممنوع الملاقات است.»

سایت ندای سبز آزادی در تکمیل خبر بالا نوشت: «آخرین گزارش های دریافتی حاکی است، حال عمومی مهندس میرحسین موسوی پس از آنژیو رضایت بخش است و خانم رهنورد نیز در کنار او در بیمارستان به سر می برد.»

 

گفتنی است خبر ابتلای موسوی ۷۱ ساله به عارضه قلبی، هنوز از جانب منابع موثق تأیید نشده است و بعید نیست در آستانه گردهمایی مهم ۱۲۰ کشور غیرمتعهد در تهران، به منظور تحت الشعاع قرار دادن این اتفاق بزرگ، ساخته و پرداخته شده باشد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1554

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.