فیلم سینمایی «۵ ستاره» ساخته مهشید افشار زاده با نزدیک شدن به مرز یک میلیارد فروش در فهرست ۵ فیلم میلیاردی اکران بهار قرار گرفت.   فیلم سینمایی «متروپل» ساخته مسعود کیمیایی تا پایان پنجشنبه ۲۹ به فروش ۴۸۰ میلیون تومانی دست یافت.امیر قطبی از موسسه پخش فیلمیران فروش فیلم سینمایی «متروپل» را در تهران ...

فیلم سینمایی «۵ ستاره» ساخته مهشید افشار زاده با نزدیک شدن به مرز یک میلیارد فروش در فهرست ۵ فیلم میلیاردی اکران بهار قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: «5 ستاره» پنجمین فیلم میلیاردی بهار/ قدم‌های سست «50 قدم آخر» و «متروپل» در گیشه

 

فیلم سینمایی «متروپل» ساخته مسعود کیمیایی تا پایان پنجشنبه ۲۹ به فروش ۴۸۰ میلیون تومانی دست یافت.امیر قطبی از موسسه پخش فیلمیران فروش فیلم سینمایی «متروپل» را در تهران ۳۲۰ میلیون تومان و در شهرستان ۱۶۰ میلیون تومان اعلام کرد.

براساس این گزارش، آخرین ساخته مسعود کیمیایی با دراختیار داشتن ۳۷ سینما در کشور و به سرگروهی سینما قدس توانسته به این فروش دست پیدا کند.

همچنین «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساخته روح‌الله حجازی توانسته ۵۰۰ میلیون تومان گیشه را به خود اختصاص دهد. این فیلم با دراختیار داشتن ۲۱ سینما در کشور به این فروش دست یافته است.

مهدی صباغ‌زاده مدیرعامل مؤسسه پخش نیمروز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش شهرستان این فیلم را ۱۵۰ میلیون تومان و فروش تهران را ۳۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

بر همین اساس، «۵ ستاره» مهشید افشارزاده نیز با دراختیار داشتن ۲۳ سینما در کشور تا شب گذشته به مرز یک میلیارد فروش نزدیک شد.

محمدرضا صابری مدیرعامل مؤسسه پخش نورتابان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش ۵ ستاره را در تهران ۶۱۵ میلیون تومان و در شهرستان ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

به گزارش فارس، «۵۰ قدم آخر» کیومرث پوراحمد نیز در گیشه با کم‌اقبالی روبه‌رو است و با دراختیار داشتن ۱۷ سالن سینما در کشور به فروش ۶۰ میلیون تومانی رسیده است.

سعید خانی از دفتر پخش نسیم صبا فروش«۵۰ قدم آخر» در تهران را ۴۴ میلیون تومان و شهرستان را ۱۶ میلیون تومان اعلام کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13254

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.