امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه حکومت‌های کشورهای عربی باید از سرنوشت خاندان پهلوی در ایران درس بگیرند، گفت: مردم در راهپمیایی امسال نشان دادند که حساب دولت‌ها از نظام جداست. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با بیان ...

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه حکومت‌های کشورهای عربی باید از سرنوشت خاندان پهلوی در ایران درس بگیرند، گفت: مردم در راهپمیایی امسال نشان دادند که حساب دولت‌ها از نظام جداست.

خبرگزاری فارس: حساب دولت‌ها از نظام جداست/ «آل‌های منطقه» از سرنوشت «آل پهلوی» درس بگیرند

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با بیان اینکه در نزد ملت ایران حساب دولت‌های مختلف و نظام جداست، اظهار داشت: مردم در حماسه‌ای دیگر طی روز ۲۲ بهمن نشان دادند که همیشه در خط نظام و انقلاب و دفاع از آرمان‌ها هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اوضاع کشور بحرین طی دو سال اخیر اشاره و افزود: زوال آل خلیفه در بحرین نزدیک است چرا که سران این حکومت در حال تدوام ظلم خود هستند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری افزود: آل‌های فاسد و دیکتاتور باید از آل پهلوی که توسط مردم ایران سرنگون شد درس بگیرند و بدانند که در صورت تداوم رفتار کنونی، آنها نیز سرنگون خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه گرانی و تورم مشکلات عدیده‌ای را برای مردم به وجود آورده است، افزود: باید با توسعه تولیدات داخلی و حمایت از تولید و صنعت از بار مشکلات در این حوزه کم کرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برخی‌ها در این روزها مدام «انتخابات آزاد» را القا می‌کنند، افزود: قانون و مجاری قانونی و تبعیت از قانون و دستورات موجود در این راستا که سلامت انتخابات را تضمین می‌کند و مردم نیز باید تابع قانون باشند.

نعیم‌آبادی گفت: مردم در حکومت اسلامی، با واسطه در مدیریت‌ها و رقم زدن سرنوشت خود نقش دارند.

امام جمعه بندرعباس در بخش پایانی سخنان خود نیز همانند هفته‌های اخیر مجددا خطاب به نمازگزاران حاضر در مصلی بندرعباس گفت: پرداخت خمس نقش مهمی در برکت مال و روزی دارد و باید در این راستا همه متوجه دستورات شرعی باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3022

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.