مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان‌وبلوچستان گفت: متاسفانه تا‌کنون برای موضوع سبک زندگی فعالیت مدون صورت نگرفته و باید اساس آن در مساجد، محله‌ها و ادارات تبیین شود.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، حجت‌الاسلام و‌المسلمین صفر قربانپور ظهر امروز در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان در استانداری این استان، اظهار ...

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان‌وبلوچستان گفت: متاسفانه تا‌کنون برای موضوع سبک زندگی فعالیت مدون صورت نگرفته و باید اساس آن در مساجد، محله‌ها و ادارات تبیین شود.

خبرگزاری فارس: اساس «سبک زندگی» در  مساجد و محله‌ها تبیین شود

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، حجت‌الاسلام و‌المسلمین صفر قربانپور ظهر امروز در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان در استانداری این استان، اظهار داشت: موضوع سبک زندگی کار مبنایی و متنی بسیار بزرگی است که باید با جدیت بیشتری به آن ورود شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان‌وبلوچستان با اشاره بر ورود دانشگاه آزاد اسلامی برای برپایی همایش‌های سلسله‌ای «سبک زندگی» مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری، افزود: دانشگاه آزاد کار بسیار مهم و ارزشی را آغاز کرده است، جریان سبک زندگی باید به خوبی تبیین شده و انجام آن نیاز به کار گروهی فراوانی دارد.

وی با ضروری خواندن تبیین و تشریح اساس سبک زندگی در ادارات، مساجد و محله‌ها، گفت: مقام معظم رهبری در مورد سبک زندگی جزئیات را مطرح فرمودند، باید در راستای بیان جزئیات اهتمام و تلاش مضاعفی کرد، کار سنگین است و پیدا کردن متن نیز دشوار.

عضو کارگروه اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه نباید به برگزاری صرف همایش‌ها اکتفا کرد، ادامه داد: برگزاری همایش استارت کار  را زده و انگیزه برای اجرای کار ایجاد می‌کند، باید همواره با توان و قدرت در توسعه و ترویج سبک زندگی تلاش کرد.

قربانپور با اشاره‌ بر همایش سبک زندگی پیامبر(ص) در دانشگاه آزاد اسلامی، گام نخست اجرای منویات مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان را ستودنی ارزیابی کرد و تصریح داشت: همواره سیستان و بلوچستان در اجرای سیاست‌ها و فرمایشات مقام معظم رهبری پیشگام بوده و مورد عنایات مسئولان قرار گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان استفاده از مقالات با قابلیت اجرا  در این همایش در پیاده‌سازی فرمایش مقام معظم رهبری در مورد «سبک زندگی» را گام نخست حرکت به سوی این تغییر اعلام کرد و افزود: موضوع انتخاب شده در این همایش برای اهل تسنن و تشیع پسندیده بوده و می‌تواند خروجی مطلوب را داشته باشد.

وی با بیان اینکه حضرت رسول(ع) الگوی حسنه‌‌‌ای هستند و باید این الگو به زبان امروزی تصویر و بیان شود، متذکر شد: الگوی سبک زندگی طبق فرمایش مقام معظم رهبری متن واقعه جامعه اسلامی است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7371

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.