ارتش سوریه همچنان به پیشروی خود در مرکز شهر حمص ادامه می‌دهد و خسارت‌هایی را به تروریست‌ها وارد کرده است. Tweet   به گزارش مانیتورینگ پیارم به نقل از المنار، ارتش سوریه پیشروی خود در باب هود در خالدیه حمص را همچنان در سایه نبردهای سنگین با افراد مسلح ادامه می دهد. ارتش در درگیری‌های شدیدی که ...

ارتش سوریه همچنان به پیشروی خود در مرکز شهر حمص ادامه می‌دهد و خسارت‌هایی را به تروریست‌ها وارد کرده است.

خبرگزاری فارس: ادامه نبرد ارتش سوریه با مخالفان مسلح در «باب هود»+فیلم

 

به گزارش مانیتورینگ پیارم به نقل از المنار، ارتش سوریه پیشروی خود در باب هود در خالدیه حمص را همچنان در سایه نبردهای سنگین با افراد مسلح ادامه می دهد.

ارتش در درگیری‌های شدیدی که با مخالفان مسلح در مرکز و حومه شهر حمص داشته تعدادی از این افراد مسلح را کشته و زخمی کرده و امکانات آنها از جمله خودورهای مسلح به دوشکا، دستگاه‌های ناوبری، تلفن‌های ماهواره‌ای و موشک‌‌های متعلق به این تروریست‌ها را منهدم کرده است.

همچنین پس از درگیری‌های روز گذشته مقادیر زیادی دارو و لوازم درمانی از افراد مسلح کشف شده که توسط این تروریست‌ها از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ربوده شده بود.

خالدیه از مهمترین محله‌های حمص به شمار می‌آید زیرا نقطه ارتباطی حمص با محله‌های مختلف آن بوده و همچنین مهمترین محل استقرار تروریست‌های مسلح به شمار می‌آمد و مسجد خالد بن الولید نیز در آن قرار دارد.

 

در این میان برخی اخبار حاکی از این است که تروریست‌های مسلح یک تونل از این مسجد به سمت باب هود که صحنه درگیری‌های شدیدی است حفر کرده و به سمت آن پیشروی کرده و در تلاش برای جلوگیری از پیشروی ارتش هستند.

فارس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5658

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.