وزیر امور بین‌المللی، راهبردی و دستگاه اطلاعات رژیم صهیونیستی اذعان کرد که پیروزی در سوریه در نهایت با نظام سوریه و «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور خواهد بود.   به گزارش خبرگزاری رویترز، «یوال اشتاینتز» در کنفرانس خبری با خبرنگاران خارجی در پاسخ به این سوال که آیا موفقیت‌های اخیر نیروهای سوریه برای مقابله با ...

وزیر امور بین‌المللی، راهبردی و دستگاه اطلاعات رژیم صهیونیستی اذعان کرد که پیروزی در سوریه در نهایت با نظام سوریه و «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور خواهد بود.

خبرگزاری فارس: وزیر دستگاه اطلاعات اسرائیل: پیروزی در سوریه در نهایت با «بشار اسد» خواهد بود

 

به گزارش خبرگزاری رویترز، «یوال اشتاینتز» در کنفرانس خبری با خبرنگاران خارجی در پاسخ به این سوال که آیا موفقیت‌های اخیر نیروهای سوریه برای مقابله با معارضان حاکی از پیروزی بشار اسد است، تاکید کرد: من دائما عقیده داشتم که اسد با حمایت‌های قدرتمند ایران و حزب‌الله در نهایت پیروز خواهد شد.

وی افزود: من از مدت‌های طولانی است که معتقدم پیروزی اسد امکانپذیر است.

اشتاینتز اگرچه عضو کابینه امنیتی کوچک رژیم صهیونیستی نیست اما از حوادث و اطلاعات آن باخبر است و نتانیاهو نیز از وی حرف شنوی دارد.

وی از ارائه توضیحات بیشتر درباره احتمال پیروزی اسد خودداری کرده و دلیل آن را سیاست اسرائیل برای عدم دخالت علنی در امور سوریه دانست.

از سوی دیگر یک دیپلمات اسرائیلی که خواست نامش فاش نشود، مدعی شد که این اظهارات اشتاینتز ارزیابی‌های شخصی وی از حوادث است و مستند به هیچ اطلاعاتی نیست.

وی درباره اینکه آیا دستگاه‌های اطلاعاتی اسرائیل پیش‌بینی‌های رسمی درباره اوضاع سوریه در اختیار دارند، تصریح کرد: اوضاع تقریبا هر روز تغییر می‌کند و ارزیابی‌های نیز متغیر است.

این در حالی است که ژوئن ۲۰۱۱ به دنبال آغاز ناآرامی‌ها در سوریه و عملیات‌های تروریستی در این کشور «ایهود باراک» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که بشار اسد طی چند هفته سقوط خواهد کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4701

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.