روابط عمومی کفش ملی نسبت به اظهارات حسن روحانی در مناظره تلویزیونی واکنش نشان داد.   به گزارش پیارم به نقل از سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس،‌ شبکه اطلاع رسانی دانا، در این جوابیه آمده است: در ارتباط با واگذاری کارخانه کفش ملی که در مناظره تلویزیونی مورخ ۱۰/۰۳/۹۲ بیان فرموده اید باستحضار میرساند که کارخانجات کفش ...

روابط عمومی کفش ملی نسبت به اظهارات حسن روحانی در مناظره تلویزیونی واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: واکنش «کفش ملی» به اظهارات روحانی

 

به گزارش پیارم به نقل از سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس،‌ شبکه اطلاع رسانی دانا، در این جوابیه آمده است: در ارتباط با واگذاری کارخانه کفش ملی که در مناظره تلویزیونی مورخ ۱۰/۰۳/۹۲ بیان فرموده اید باستحضار میرساند که کارخانجات کفش ملی واقع در کیلومتر ۱۸ بزرگراه فتح ( جاده قدیم کرج ) در طی سالهای ۸۲ و ۸۳ ( در دولت اصلاحات ) عملاً تعطیل و سپس قسمت عمده از زمینهای محل کارخانه به شرکت سایپا انتقال و نهایتاً در اواخر سال ۸۳ شرکت کفش ملی به عنوان بخشی از دیون دولت به صندوق بازنشستگی کشوری واگذار میگردد.

اما در دولت نهم و دهم با آنکه کارخانجات تعطیل شده بود، صندوق بازنشستگی کشوری بعنوان سهامدار اصلی این شرکت، مبادرت به ادامه فعالیت آن از طریق قرارداد با بیش از ۱۱۰ تولیدکننده داخلی و عرضه کفشهای تولیدی آنها در ۲۵۰ فروشگاه می نماید و بدینوسیله ضمن حمایت از محصولات تولید کنندگان داخلی موجبات اشتغال در این صنعت را فراهم نموده است.

خوشبختانه فروش و سود شرکت در طی ۸ سال اخیر مرتباً در مقایسه با سال ماقبل خود افزایش چشمگیر داشته است بطوریکه پیش بینی می شود فروش شرکت در طی سال ۹۲ به بیش از ۱۱۰۰ میلیارد ریال برسد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4554

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.