کامران باقری لنکرانی صبح امروز به عنوان گزینه نهایی جبهه پایداری به اعضای شورای استانی این جبهه معرفی شد. به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نشست مسئولان استانی جبهه پایداری با حضور اعضای شورای مرکزی این جبهه صبح امروز جمعه در تهران برگزار شد که در این نشست کامران باقری ...

کامران باقری لنکرانی صبح امروز به عنوان گزینه نهایی جبهه پایداری به اعضای شورای استانی این جبهه معرفی شد.

خبرگزاری فارس: «باقری لنکرانی» به عنوان گزینه نهایی پایداری به شورای استانی این جبهه معرفی شد

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نشست مسئولان استانی جبهه پایداری با حضور اعضای شورای مرکزی این جبهه صبح امروز جمعه در تهران برگزار شد که در این نشست کامران باقری لنکرانی به عنوان گزینه نهایی جبهه پایداری به اعضای استانی این جبهه معرفی شد.

در این نشست، فتنه ۸۸ و نقش خواص مورد واکاوی قرار گرفت و عملکرد برخی رسانه‌ها و روزنامه‌ها در آن دوره که با بودجه عمومی به فتنه کمک می‌کردند مورد بررسی قرار گرفت.

نقش روزنامه‌ همشهری در انتشار نامه میرحسین موسوی و تأخیر در انتشار جوابیه وزارت کشور که با نقص نیز همراه بود، از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه صبح امروز بررسی شد.

در این نشست موضوع گزینه اصلح و تأکید افرادی که معتقد هستند از ۶۰ درصد آرا برخوردارند نیز مورد بررسی قرار گرفت و تأکید شد که اگر آنها به اصلح اعتقاد دارند اما نگران رأی‌ نیاورن وی هستند باید رأی خود را به فرد اصلح منتقل کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3636

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.