مجری برنامه شناسنامه گفت: برنامه شناسنامه با حضور حجت‌الاسلام پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. به گزارش پیارم به نقل از فارس محمدحسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه  با بیان اینکه گپ و گفت متفاوتی درباره موضوعات مختلف با حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ...

مجری برنامه شناسنامه گفت: برنامه شناسنامه با حضور حجت‌الاسلام پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

خبرگزاری فارس: «رابطه خاندان پورمحمدی با هاشمی» و اطلاعات جدید از فساد ۳۰۰۰ میلیاردی از زبان پورمحمدی

به گزارش پیارم به نقل از فارس محمدحسین رنجبران مجری و سردبیر برنامه شناسنامه  با بیان اینکه گپ و گفت متفاوتی درباره موضوعات مختلف با حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور در برنامه شناسنامه انجام داده‌ایم، اظهارداشت: فعالیت‌های شخصی حجت‌الاسلام پورمحمدی از اول انقلاب تا کنون در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

وی اضافه‌کرد: برنامه شناسنامه امروز ساعت ۱۶:۲۵ از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد رفت.

مجری برنامه شناسنامه بر همین اساس به رابطه خاندان پورمحمدی با خاندان هاشمی و شخص وی با هاشمی، رفتن به وزارت اطلاعات، خاطره جالب پورمحمدی از اینکه چگونه با اسرای ایرانی ارتباط می‌گرفتند، رابطه وی با احمدی‌نژاد و چگونگی قطع این ارتباط و آینده کاری‌اش‌ را از محورهای این گفت‌وگو عنوان کرد.

وی همچنین اطلاعات جدید از پرونده فساد مالی سه هزار میلیاردی نیز از مباحث دیگر این گفت‌وگو دانست.

رنجبران در پایان خاطرنشان کرد: محمد صراف تهیه‌کننده و کارگردان، هادی بهروز مدیر فیلم‌برداری، سید میلاد پیغمبرزاده مدیر تولید و شهرام وثوقی‌راد نیز مشاور طرح برنامه شناسنامه هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3157

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.