کارگردان مستند «پهلوان و خرقه» از پایان فیلمبرداری این مستند تا سه هفته آینده خبر داد. آرش لاهوتی مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس از پایان مراحل فیلمبرداری مستند «پهلوان و خرقه» تا سه هفته آینده خبر داد. وی افزود: فیلمبرداری این مستند تا سه هفته آینده به اتمام خواهد رسید و برای نمایش ...

کارگردان مستند «پهلوان و خرقه» از پایان فیلمبرداری این مستند تا سه هفته آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: پایان فیلمبرداری مستند «پهلوان و خرقه» تا 3 هفته آینده/ پهلوان معرکه‌گیر از مشکلاتش می‌گوید


آرش لاهوتی مستندساز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس از پایان مراحل فیلمبرداری مستند «پهلوان و خرقه» تا سه هفته آینده خبر داد.

وی افزود: فیلمبرداری این مستند تا سه هفته آینده به اتمام خواهد رسید و برای نمایش در هشتمین جشنواره سینما حقیقت آماده خواهد شد.

لاهوتی درباره داستان این مستند، عنوان کرد: مستند «پهلوان و خرقه» روایتگر زندگی یک پهلوان دوره‌گرد است که در شهرهای مختلف به معرکه‌گیری می‌پردازد.

وی افزود: طی مراحل فیلمبرداری مستند در شهرهای نهاوند، کرمانشاه و بخش‌هایی از شهر ایلام با این پهلوان معرکه‌گیر همراه شدیم و مشکلات وی را به تصویر کشیدیم.

بنابراین گزارش عوامل این مستند عبارتند از: تصویربردار صادق سوری، صدابردار هادی صاحب محکم، مدیرتولید مرتضی ابراهیمی و مسلم غلامی، تهیه‌کننده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13264

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.