مدیرکل کمیته امداد استان تهران از آمادگی ۲ هزار پایگاه جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در دومین روز جشنواره نیکوکاری خبر داد و گفت: خانواده‌ها می‌توانند از طریق شماره ۷۳۵۵ کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,تبارک سبحانی در گفت‌وگو، با اشاره به ...

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از آمادگی ۲ هزار پایگاه جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در دومین روز جشنواره نیکوکاری خبر داد و گفت: خانواده‌ها می‌توانند از طریق شماره ۷۳۵۵ کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

خبرگزاری فارس: آمادگی ۲ هزار پایگاه جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در دومین روز «جشنواره نیکوکاری»

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,تبارک سبحانی در گفت‌وگو، با اشاره به اینکه جشنواره نیکوکاری از روز گذشته در مدارس آغاز شد، اظهار داشت: این جشنواره سه روز ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دومین روز از جشنواره نیکوکاری در سطح پایگاه‌های کمیته امداد، مساجد و پایگاه‌های بسیج برگزار شده است که پیش‌بینی می‌شود رقم کمک‌های مردمی نسبت به سال گذشته افزایش بیشتری داشته باشد.

سبحانی تصریح کرد: بالغ بر ۲ هزار پایگاه بسیج، مسجد و کمیته امداد آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را در دومین روز از جشن نیکوکاری دارند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: شهروندان تهرانی می‌توانند از طریق شماره تلفن ۷۳۵۵ و بدون مراجعه حضوری، کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دهند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11292

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.