معاون سیاسی دبیر کل سازمان ملل گفت: اسرائیل با اقدام جدید خود در تخریب ۱۷۵ باب از منازل فلسطینیان در قدس شرقی روند صلح با فلسطین را به خطر انداخته است.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، جفری فلتمن، معاون سیاسی بان کی مون، دبیر کل سازمان ...

معاون سیاسی دبیر کل سازمان ملل گفت: اسرائیل با اقدام جدید خود در تخریب ۱۷۵ باب از منازل فلسطینیان در قدس شرقی روند صلح با فلسطین را به خطر انداخته است.

خبرگزاری فارس: سازمان ملل: اقدام اسرائیل در تخریب خانه‌های فلسطینیان «نگران کننده» است

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، جفری فلتمن، معاون سیاسی بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل گفت: اسرائیل با اقدامات خود در تخریب خانه‌های فلسطینیان در قدس شرقی روند صلح با فلسطین را به خطر انداخته است.

این مقام سازمان ملل دیروز سه شنبه در نشست شورای امنیت درباره امور فلسطین و اسرائیل و تحولات اخیر در خاورمیانه گفت: روند صلح خاورمیانه با نقطه عطفی روبه رو است و از سرگیری مذاکرات صلح فلسطین و اسرائیل گامی است اما برخی از این تحولات مذاکرات را به مخاطره انداخته است.

وی تاکید کرد: اسرائیل اخیرا ۱۷۵ باب منزل مسکونی متعلق به فلسطینیان را تخریب کرده است و سازمان ملل در قبال ادامه عملیات نابودی این منازل در منطقه «ج» و بخصوص در غور اردن و قدس شرقی ابراز نگرانی شدید می‌کند.

فلتمن همچنین گفت که اسرائیل اخیرا شش حمله زمینی و هفت حمله هوایی به خاک غزه انجام داده و در مقابل فلسطینیان هم ۴۴ فروند موشک به سوی اسرائیل شلیک کرده‌اند که همگی نقض توافقنامه آتش بسی شمرده می‌شود که در نوامبر ۲۰۱۲ منعقد شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11123

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.