معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با دانا: پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد؟» به هاشمی توهین نکرده است معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به اظهارات برخی در خصوص توهین پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد» به هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: این پرده نگار قصد توهین به هیچ ...
معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با دانا:

پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد؟» به هاشمی توهین نکرده است

پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد؟» به هاشمی توهین نکرده است

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به اظهارات برخی در خصوص توهین پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد» به هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: این پرده نگار قصد توهین به هیچ شخصی از جمله هاشمی رفسنجانی را ندارد.

اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی دانا در پاسخ به اظهارات برخی در خصوص توهین پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد؟» به هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: این پرده نگار قصد توهین به هیچ شخصی از جمله هاشمی رفسنجانی را ندارد.

وی افزود: هرگونه توهین به شخص هاشمی رفسنجانی را تکذیب می کنیم و از همه کسانی که ادعای توهین به هاشمی را دارند دعوت به مذاکره و گفتگو می کنیم.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: این پرده نگار برای همه کشورها قابل استفاده است و در واقع یک آمریکا شناسی محسوب می شود.

احمدی تصریح کرد: برای تکمیل این پرده نگار فضا باز است و هرکس که می تواند اسناد و مدارک پیشنهادی خود را برای تکمیل این پرده نگار در اختیار ما قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: منظور از قاب عکس خالی در میان سران فتنه ۸۸ در این پرده نگار هاشمی رفسنجانی نیست.

لازم به ذکر است پرده نگار «با آمریکا چه باید کرد» با توجه به ادله تاریخی و عقلانی و همچنین توجه به شواهد و استنادات موجود که از زبان رسانه های غربی بیان شده است، به کارشکنی های آمریکا در دنیا می پردازد.

یکی از ویژگی های این پرده نگار این است که حق انتخاب را به فرد خواننده می دهد که خواننده بتواند تشخیص بدهد که آیا آمریکا قابل اعتماد است یا خیر؟

یکی از ویژگی های این پرده نگار این است که تنها به بررسی پرونده آمریکا در ایران نمی پردازد؛ بلکه یک پرونده کامل از کارشکنی های آمریکا در سراسر دنیاست که بر اساس اسناد و شواهد خود آمریکایی ها جمع آوری شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=10667

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.