تطهیر فتنه‌گران این بار توسط یک اصول گرا/پرونده «سلطان گوشت» به مجلس رفت/ اصلاح طلبان از ادعای تقلب تا تلاش برای حضور در انتخابات تطهیر فتنه‌گران این بار توسط یک اصول گرا به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز، عباس سلیمی ‌نمین در گفت وگو با روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد مدعی شد :تمام رؤسای جمهور ...
تطهیر فتنه‌گران این بار توسط یک اصول گرا/پرونده «سلطان گوشت» به مجلس رفت/ اصلاح طلبان از ادعای تقلب تا تلاش برای حضور در انتخابات

تطهیر فتنه‌گران این بار توسط یک اصول گرا

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز، عباس سلیمی ‌نمین در گفت وگو با روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد مدعی شد :تمام رؤسای جمهور بعد از انقلاب به خاطر رفتار و سخنان اطرافیان‌شان دچار توهم شده و به دنبال زیاده‌خواهی بودند اما میرحسین موسوی به عنوان نخست‌وزیر هیچگاه به دنبال زیاده‌خواهی نبود!

وی در این خصوص می‌گوید: «مشخصاً درباره آقای هاشمی، آقای خاتمی و آقای احمدی‌نژاد می‌توان این توهم را بررسی کرد اما آقای میرحسین موسوی تشابهی با این سه نفر ندارد چون او از همان ابتدا که در رأس قوه مجریه قرار گرفت تا آخر اساساً زیاده‌خواه نبود و نشانی از زیاده‌خواهی برای باقی ماندن در قدرت نمی‌توانیم در آقای موسوی پیدا کنیم!»

سلیمی‌نمین در بخش دیگری از این گفت‌وگو درخصوص ماجرای استعفای وزیر اطلاعات می‌گوید: «اطرافیان آقای احمدی‌نژاد به دنبال رسوخ در وزارت اطلاعات بودند. در ارتباط با آقای مصلحی هم هدف تغییر ایشان نبود بلکه هدف ایجاد سرگردانی در وزارت اطلاعات بود. رئیس‌جمهور می‌خواست وزیر را بردارد و وزارتخانه را بدون وزیر بگذارد تا در وزارت اطلاعات به هم ریختگی ایجاد شود و رأس جریان انحرافی از این به هم ریختگی استفاده کند!»

لازم است دستگاه‌ قضایی کشور یک بار برای همیشه به این دفاع تمام قد جناب سلیمی‌نمین از یک عنصر فتنه‌گر که به خاطر زیاده‌خواهی‌اش کشور را به چالش کشید و اتهامات سراسر بی‌پایه و دروغ سلیمی‌نمین به رئیس‌جمهور رسیدگی کرده و عدالت را در این خصوص اجرا نماید.

پرونده “سلطان گوشت” به مجلس رفت
به گزارش خبرگزاری فارس، کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی برای بررسی اتهامات فردی که به “سلطان گوشت” مشهور است، مدارکی را جمع‌آوری کرده است.

یک منبع آگاه در این باره به خبرنگار فارس گفت: فردی که به سلطان گوشت شهره است، صاحب ۱۵ شرکت بزرگ بوده و ‌فعالیت‌های انحصاری فراوانی در حوزه فرآورده‌های گوشتی انجام داده
که ‌هم‌اکنون مدارک مربوط به این متهم به فساد اقتصادی در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس موجود است.

 

اصلاح طلبان از ادعای تقلب تا تلاش برای حضور در انتخابات

عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با فارس گفت:‌ با وجود آنکه مردم در انتخابات ۸۸ گزینه مطلوب خود را انتخاب کردند اما متأسفانه اردوگاه موسوم به اصلاح‌طلبی با افسانه موهوم تقلب در انتخابات این حماسه ۴۰ میلیونی را به یک فتنه پیچیده تبدیل کرد که با استقبال صهیونیسم، امریکا و ضد انقلاب مواجه شد.

آیت‌الله کعبی تلاش اصلاح‌طلبان و کوبیدن آنها بر طبل انتخابات را نشانگر جدی بودن و تأثیرگذار بودن انتخابات در جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: بر مبنای اعمال قانون، انتخابات ظرفیتی برای جناح‌ها و گروه‌های مختلف است تا خود را در معرض رأی مردم قرار دهند.

وی با بیان اینکه انتخابات فرصتی است که همه می‌توانند از آن استفاده کنندگفت: تلاش اردوگاه اصلاح‌طلبی برای ورود به انتخابات آینده نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان هم دروغ بودن افسانه خودساخته تقلب را باور کرده‌اند. از این‌رو رسماً باید به اشتباه خود اعتراف کنند و بگویند که انتخابات سال ۸۸ در نهایت سلامت برگزار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1206

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.