مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: به دنبال تحقق سیاست «برد- برد-برد» در بندر شهید رجایی هستیم. Tweet   به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، حمیدرضا دلبری بعد از ظهر امروز در آیین معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: با توجه به حضور ایران ...

مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: به دنبال تحقق سیاست «برد- برد-برد» در بندر شهید رجایی هستیم.

خبرگزاری فارس: به دنبال تحقق سیاست «برد- برد-برد» در بندر شهید رجایی هستیم

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، حمیدرضا دلبری بعد از ظهر امروز در آیین معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: با توجه به حضور ایران در سازمان جهانی دریانوردی، بهبود صنعت حمل و نقل دریایی باید در راستای نقش آفرینی مؤثرتر در عرصه جهانی مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بندر شهید رجایی، یادآور شد: با توجه به اینکه دو هزار و ۴۰۰ هکتار به محدود این بندر اضافه شده، ۷۰۰ هکتار آن برای استقرار بخش خصوصی آماده‌سازی شده است.

مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان ادامه داد: باید برای رسیدن به جایگاه واقعی خود پنج برابر وضعیت فعلی در بخش کانتینری عملکرد خود را افزایش دهیم.

دلبری تصریح کرد: باید سازوکاری جدید در بندر شهید رجایی تعریف شود تا علاوه بر محقق شدن مطالبات معوقه از بخش خصوصی، برای تامین مالی پروژه‌ها نیاز به انتشار اوراق مشارکت نباشد.

وی همچنین نیروی انسانی را مهم‌ترین سرمایه این مجموعه عنوان و اضافه کرد: با روش های جدید، بهره گیری از بسترهای الکترونیکی و سیاست پنجره واحد می توان بسترها و شرایط مناسب را برای رونق و شکوفایی ظرفیت های بندر شهید رجایی فراهم کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7466

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.