سعید بیابانکی به عنوان مسئول دفتر «ترانه و سرود» مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری انتخاب شد.   به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، علیرضا قزوه در این حکم آورده است: یکی از وظایف حوزه هنری به عنوان پایگاه دفاع از ارزش‌های هنر و ادبیات انقلاب اسلامی تولید کلام و ترانه ی فاخر و ...

سعید بیابانکی به عنوان مسئول دفتر «ترانه و سرود» مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری انتخاب شد.

 

به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، علیرضا قزوه در این حکم آورده است: یکی از وظایف حوزه هنری به عنوان پایگاه دفاع از ارزش‌های هنر و ادبیات انقلاب اسلامی تولید کلام و ترانه ی فاخر و متناسب با ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

امروزه توجه شاعران به این گونه ادبی بیش از هر دوره‌ای خود را به رخ می‌کشد. در این بازار گرم و گاه آشفته، شاهد کلام‌‌هایی نازل و سطحی هستیم.

وی در بخش دیگری از این حکم آورده است: حضور جنابعالی در مرکز آفرینش‌های ادبی به عنوان شاعری آشنا با موازین اصیل شعر انقلاب و میراث گرانسنگ شعر پارسی ما را بر آن داشت تا وظیفه مهم گشایش دفتر «ترانه و سرود» را بر عهده شما بگذاریم تا با برگزاری جلسات آموزشی و تربیت نسل شاعران متعهد و انقلابی، از این هنر فاخر در برابر هجمه های اندیشه‌های سطحی و کم عمق، دفاع کنید.

از این رو جنابعالی که از چهره‌های شاخص شعر و ترانه انقلاب هستید به سمت مسئول «دفتر ترانه و سرود» مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری انتخاب می‌شوید. امید است با درایت و کاردانی که در جنابعالی سراغ داریم شاهد شکوفایی روز افزون این نوع ادبی متناسب با ظرفیت‌ها و ظرافت‌های شعر انقلاب باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7413

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.