عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان از تهیه طرحی برای «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» خبر داد و گفت: این طرح، اصلاح‌ قانون انتخابات را به مدت ۶ ماه مسکوت می‌کند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس از تهیه طرحی برای «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» خبر داد ...

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان از تهیه طرحی برای «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» خبر داد و گفت: این طرح، اصلاح‌ قانون انتخابات را به مدت ۶ ماه مسکوت می‌کند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس از تهیه طرحی برای «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» خبر داد و گفت: فراکسیون اصولگرایان در مورد طرح اصلاح قانون انتخابات این دیدگاه را دارد که ماده ۳۵ با ۱۱ تا از اصول قانون اساسی مغایرت دارد.وی افزود: نه تنها فراکسیون اصولگرایان بلکه تعدای از نمایندگان تصمیم‌ گرفتند که اگر عده‌ای بخواهند ماده ۳۵ اصلاح قانون انتخابات رابه نتیجه برسانند طرحی را برای مسکوت ماندن آن تهیه کنند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان تصریح کرد: طرح «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری»با حداقل ۲۵ امضا می تواند به هیئت رئیسه ارائه شود و طرح اصلاح‌قانون انتخابات را به مدت ۶ ماه مسکوت می‌کند.حاجی‌دلیگانی همچنین گفت که ما زیاد به دنبال جمع آوری امضا نیستیم اما پیش بینی می کنیم که بالای ۱۰۰ امضا پای این طرح باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که طرح «مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات» را چه زمانی به هیئت رئیسه تقدیم‌می‌کنید، اظهار داشت: اگر بر تصویب ماده ۳۵ اصلاح قانون انتخات ریاست جمهوری اصراری باشد طرح را به هیئت رئیسه تقدیم می‌کنیم چرا که ما هم معتقدیم اولویت با موضوعات اقتصادی است دوم اینکه ما این را مغایر قانون اساسی می‌دانیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2501

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.