حاجی آباد- شهرستان حاجی آباد با دما وآب هوای مناسب در فصل بهار این روزها برای میزبانی از مسافران وگردشگران شهرهای مختلف بویژه شهرستانهای هرمزگان آماده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیارم حاجی آباد،  شهرستان حاجی آباد یکی از شهرستان های خوش آب و هوای استان هرمزگان است و شامل ، مناطق دیدنی حاجی ...

حاجی آباد- شهرستان حاجی آباد با دما وآب هوای مناسب در فصل بهار این روزها برای میزبانی از مسافران وگردشگران شهرهای مختلف بویژه شهرستانهای هرمزگان آماده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیارم حاجی آباد،  شهرستان حاجی آباد یکی از شهرستان های خوش آب و هوای استان هرمزگان است و شامل ، مناطق دیدنی حاجی آباد ازجمله آبشار تزرج، دهنه بخوان و روستای خوشن آباد میزبان مسافرانی است که از جای جای استان به این مکان سفر می کنند، می باشد.


این مناطق به خاطر شرایط آب و هوایی خوب در این فصل از سال نوازش گر روح مسافرانی است که از شرجی هوا و گرمای طاقت فرسا و یا سرمای شدید به این مکان ها پناه می برند، است.


گردشگران دراین فصل که دنبال آب هوای بهاری هستند از خنکی آب و هوای مناطق خوش آب وهوای شمال استان لذت برده و لحظاتی در کنار خانواده در طبیعت زیبای آن می آسایند.


شهرستان حاجی آباد با فاصله زیاد ازدریا، دارای هوای سردسیری و گرمسیری، یکی از مناطق خوش آب وهوا و شرایط مناسب برای گردشگری دراین فصل است.

فرماندار حاجی آباد دراین ارتباط اظهارداشت: شرایط اقلیمی این شهرستان به گونه ای است که درختان سردسیری در کنار درختان گرمسیری می رویند.

بهرام پور اشرف گفت: دهنه بخوان، رودخانه حاجی آباد، آبشار تزرج، چشمه سبزپوشان و روستای خوشن آباد از مکانهای دیدنی و دارای آب و هوای خنک است.

وی ادامه داد: ما برای آسایش مسافران و گردشگران در آبشار تزرج سکوهای اسکان مهیا کرده ایم تا گردشگران بتوانند از آب و هوای خنک آنجا به خوبی لذت ببرند. آبشار تزرج و چشمه سبز پوشان در ۲۵ کیلومتری جنوب شهر، دهنه بخوان در ۸۵ کیلومتری شرق و روستای خوشن آباد در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر حاجی آباد واقع شده است. شهرستان حاجی آباد در ۱۵۸ کیلومتری شمال بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11196

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.