فرماندار شهرستان بستک از اتمام گازرسانی به روستاهای بستک تا پایان سال ۹۳ خبر داد. میرمرسل ایزدی‌پور ظهر امروز در جلسه‌ای که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان برگزار شد در خصوص پروژه‌های گازرسانی این شهرستان که در حال انجام است، اظهار داشت: گازرسانی به فاز یک شهر بستک و روستای مغدان با حجم پیمان ۴۵ ...

فرماندار شهرستان بستک از اتمام گازرسانی به روستاهای بستک تا پایان سال ۹۳ خبر داد.

خبرگزاری فارس: اتمام گازر‌سانی به روستاهای بستک تا پایان سال 93

میرمرسل ایزدی‌پور ظهر امروز در جلسه‌ای که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان برگزار شد در خصوص پروژه‌های گازرسانی این شهرستان که در حال انجام است، اظهار داشت: گازرسانی به فاز یک شهر بستک و روستای مغدان با حجم پیمان ۴۵ کیلومتر یکی از طرح‌های مهم گازرسانی در حال اجرا در شهرستان بستک است که تاکنون ۸٫۷ کیلومتر از لوله‌گذاری این پروژه انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در حال انجام است، افزود: این پروژه از ۱۷ دی ماه سال قبل شروع شده است.

فرماندار بستک با بیان اینکه پروژه گازرسانی به روستاهای تدروئیه، آل کندی، دهنگ و بیگلرآباد یکی دیگر از پروژه‌های گازرسانی درحال انجام است، تصریح کرد: این پروژه نیز با حجم پیمان ۴۴ کیلومتر لوله گذاری و ساخت ایستگاه تقلیل فشار با مقدار  ۳۰ کیلومتر پیشرفت در حال اجراست که مبلغ پیمان آن ۳۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است.

ایزدی پور پروژه گازرسانی به روستاهای فتوئیه، شیخ حضور، مردنو و گودگز را از دیگر پروژه‌های گازرسانی در حال انجام در شهرستان بستک عنوان کرد و دراین باره گفت: این پروژه با حجم پیمان ۳۹ کیلومتر لوله گذاری و ساخت ایستگاه تقلیل فشار و مقدار کار ۱۱ کیلومتر، درحال پیشریف است که مبلغ پیمان آن ۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پروژه خط انتقال و تغذیه شهر بستک و شهرک صنعتی با حجم پیمان ۴۸۰۰ متر لوله گذاری و ساخت سه ایستگاه تقلیل فشار دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

فرماندار  بستک مبلغ پیمان این پروژه را ۱۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

ایزدی‌پور در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت گاز رسانی به شهروندان اظهار داشت: گازرسانی نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه‌های سوخت در صنعت و نقش قابل توجهی در ایجاد اشتغال و رونق منطقه دارد.

وی با بیان اینکه این فرمانداری آمادگی کامل برای همکاری با شرکت گاز به منظور اجرای پروژه گازرسانی را دارد، گفت: اجرای پروژه گازرسانی یکی از طرح‌های موثر در توسعه زیرساخت‌های شهری و بهبود سطح زندگی است.

فرماندار بستک با تاکید بر شتاب بخشی به پروژه‌های گازرسانی روستاهای بستک خاطرنشان کرد: گازرسانی به این روستاها تا پایان سال  ۱۳۹۳ به اتمام می رسد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13421

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.