رئیس اداره- منابع طبیعی و آبخیزداری حاجی آباد گفت: ۹۰۰ اصله نهال رایگان به مناسبت آخرین روز از هفته منابع طبیعی در بین مردم شهرستان حاجی آباد توزیع شد. ایوب شکاری رئیس اداره منابع طبیعی حاجی آباد در گفت و گو با خبرنگار پیارم با اشاره به اینکه از ۱۵ تا ۲۱ اسفندماه به نام ...

رئیس اداره- منابع طبیعی و آبخیزداری حاجی آباد گفت: ۹۰۰ اصله نهال رایگان به مناسبت آخرین روز از هفته منابع طبیعی در بین مردم شهرستان حاجی آباد توزیع شد.

ایوب شکاری رئیس اداره منابع طبیعی حاجی آباد در گفت و گو با خبرنگار پیارم با اشاره به اینکه از ۱۵ تا ۲۱ اسفندماه به نام هفته منابع طبیعی و آبخیزداری (با شعار منابع طبیعی با مردم، برای مردم) نامگذاری شده است اظهار داشت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری برای این هفته با مشارکت دستگاه ها و حضور پررنگ مردم برنامه های متنوعی در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: همزمان با هفته منابع طبیعی این اداره با همکاری سازمان های مردم نهاد، شوراهای اسلامی شهر و روستا، ارگان ها و دستگاه های اجرایی با هدف ترویج فرهنگ درختکاری نسبت به کاشت و توزیع ۲۰۰۰ هزار اصله نهال رایگان در حاجی آباد در حال توزیع است.

وی ادامه داد: نهال های در نظر گرفته شده شامل ۵ گونه بوده که با توجه به اقلیم متنوع حاجی آباد از گونه های بومی و سازگار با منطقه انتخاب، توزیع و کشت می شود.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری حاجی آباد از عموم مردم خواست برای افزایش سرانه فضای سبز این استان و استفاده از مزایای درختان نسبت به کاشت نهال اقدام کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=67510

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.