پیارم خبر:بهرام پور اشرف فرماندار  شهرستان حاجی آباد  گفت: قیمت۹۰ درصد کالاهای اساسی در این شهرستان در طول ۱۵ روز اخیر کاهش یافته و یا ثابت مانده است. به گزارش پیارم، فرماندار حاجی آباد در نشست ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تاکید بر امر نظارت بر بازار از سوی تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان گفت: ...

پیارم خبر:بهرام پور اشرف فرماندار  شهرستان حاجی آباد  گفت: قیمت۹۰ درصد کالاهای اساسی در این شهرستان در طول ۱۵ روز اخیر کاهش یافته و یا ثابت مانده است.

به گزارش پیارم، فرماندار حاجی آباد در نشست ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تاکید بر امر نظارت بر بازار از سوی تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان گفت: در صورت کوتاهی در امر نظارت از سوی دستگاههای ذیربط متاسفانه بار دیگر شاهد سیر صعودی قیمت ها خواهیم بود و با بروز چنین شرایطی زحمات ستاد تنظیم بازار در این مدت به هدر رفته  و در حق مصرف کنندگان نیز اجحاف بزرگی خواهد شد.
وی افزود: در شهرستان حاجی آباد علاوه بر ناظرین ستاد تنظیم بازار ، نیروهای مردمی نیز به صورت نامحسوس واحدهای صنفی را مورد بازرسی قرار می دهند.
پور اشرف بیان داشت: در طول ماه گذشته ۲۵۰ مورد بازرسی از واحد های صنفی و تولیدی صورت گرفت که در نتیجه آن ۵۸ پرونده تشکیل و واحدهای متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2441

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.