حاجی آباد- مردم شهرستان حاجی آباد جهت گرامی داشت روز ۹دی در مسجد جامع تجمع کردند و یک بار دیگر با ولایت فقیه پیمان بستند. به گزارش خبرنگار پیارم، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در جمع مردم ولایت مدار حاجی آباد اظهار داشت: در نهم دی ماه مردم این بار خروششان فقط ...

حاجی آباد- مردم شهرستان حاجی آباد جهت گرامی داشت روز ۹دی در مسجد جامع تجمع کردند و یک بار دیگر با ولایت فقیه پیمان بستند.

به گزارش خبرنگار پیارم، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در جمع مردم ولایت مدار حاجی آباد اظهار داشت: در نهم دی ماه مردم این بار خروششان فقط و خالصانه برای دفاع از هویت نظام جمهوری اسلامی، دفاع از ولایت فقیه بوده است.
مختاری در ادامه اظهار داشت: حضور نسل سوم نکته مهم این راهپیمایی بزرگ بود در این روز جوانان و  نوجوانان نشان دادند که وارث شایسته‌ای برای شهدا هستند.
وی ادامه داد: نهم دیماه یک امتحان بزرگی بود که بعد از فتنه ۸۸ پیش آمد که ملت عزیز از این فتنه سربلند بیرون آمد چرا که ملت ایران شاخص‌شان ولایت بود و کسانی که جزو خواص بودند در این فضای غبارآلود فتنه شکست خوردند.
حجت الاسلام مختاری در ادامه افزود: شعارهای ۹ دی، شعارهای همیشگی و کلیشه ای نبود. شعارهای جدیدی که از پیوند عشق به ولایت، عاشورا و انقلاب و نفرت از دشمنان حریم ولایت به دست آمده بود.
مختاری تصریح کرد: ۹ دی ماه نشانه اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی بود، در حالیکه بسیاری از خواص و نخبگان و مثلا دلسوزان ادعا داشتند که اعتماد مردم به نظام از بین رفته است. نکته ای که نهم دی را متمایز می کند، حضور میلیونی مردم و نمایش اعتماد به نظام در اوج فضاسازی دشمنان خارجی و داخلی بود.
وی در ادامه ، ۹ دی تنها تجمع میلیونی مردم علیه خواص بی بصیرت بود. یعنی اگر بخواهیم اهداف مردم برای حضور در حماسه نهم دی‌ماه را برشماریم، اعتراض به خواص بی بصیرت، جزء اهداف اصلی مردم خواهد بود.
وی با تأکید بر این‌که حماسه‌ی این روز بزرگ و ارزش‌های آن باید هم‌چنان پابرجا و استوار باقی بماند، ادامه داد: مردم با حضور حماسی و بابصیرت خود در ۹ دی‌ماه توطئه‌های دشمنان خارجی و داخلی را خنثی کردند، بنابراین باید تلاش کرد تا با تداوم رویه‌ی صیانت از ارزش‌های انقلاب، در مقابل دشمنان با قدرت و اقتدار ایستادگی کرد
مختاری تصریح کرد: حماسه‌ی ۹ دی‌ماه بیانگر شور و شعور مردم انقلابی ایران بود که بر اثر حوادث تلخ پس از انتخابات و واقعه‌ی تلخ عاشورای ۸۸، غیرت مردم عزادار و مؤمن را به خروش درآورده و آن حرکت بزرگ را پدید آورد.
مختاری با بیان این‌که باید گفتار و کردار همه در بحث ولایت‌فقیه و نظام، یکی باشد، گفت: اگر کسی می‌گوید که به ولی‌فقیه و حفظ نظام اسلامی معتقد است، باید آن ‌را در عمل نیز به اثبات برساند، نه این‌که باوجود اعتقاد به اسلامی بودن نظام، اصل ولایت‌فقیه را تکذیب کند که همین امر زمینه‌ساز بروز فتنه‌ی سال ۸۸ از سوی برخی افراد نا‌آگاه بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2633

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.