مهدی الهی منش مسئول تبلیغات حاجی آباد در جلسه شورای اداری گفت: ۹دی ماه سالروز حماسه‌ای بزرگ در انقلاب اسلامی است که مردم با بصیرت خود نشان دادند در راستای حمایت از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام گام برداشته و با تمام وجود از نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست می‌کنند. به گزارش خبرنگار پیارم،مهدی الهی منش ...

مهدی الهی منش مسئول تبلیغات حاجی آباد در جلسه شورای اداری گفت: ۹دی ماه سالروز حماسه‌ای بزرگ در انقلاب اسلامی است که مردم با بصیرت خود نشان دادند در راستای حمایت از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام گام برداشته و با تمام وجود از نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پیارم،مهدی الهی منش با بیان اینکه همایش ۹ دی در شهرستان حاجی آباد برگزار می‌شود، تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی متناسب با این روز صورت گیرد تا ارزش والای این روز در تاریخ کشور به همه مسئولان و مردم یادآوری شود.
پور اشرف فرماندار حاجی آباد نیز در جلسه شورای اداری اظهار داشت: برگزاری مراسم روز ۹ دی ماه دارای اجر معنوی است که می‌توان با برگزاری همایش ویژه این روز را گرامی داشت.
پور اشرف بیان کرد: حمایت از روزهای ملی وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی و مدیران است به همین دلیل باید نسبت به اهمیت این روزها توجه ویژه‌ای صورت گیرد.
حجت الاسلام مختاری  امام جمعه شهرستان حاجی آباد اظهار داشت: روز ۹ دی ماه با حضور مردم ایران اسلامی در حمایت از آرمان‌های اسلامی، انقلابی در درون انقلاب اسلامی به وجود آورد.
مختاری حضور مردم را نشان از حمایت آنان از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن ذکر و عنوان کرد: دشمنان داخلی و خارجی به فتنه ۸۸ امید بسته بودند تا از آن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام (ره) بهره ببرند.
وی اذعان داشت: اما مردم ایران اسلامی با ولایتمداری و بصیرت در روز ۹ دی ماه، ۸۸ وفاداری و اعتماد خود را به رهبری و نظام اسلامی نشان داده و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2553

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.