حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد : ۹ واحد صنفی متخلف در حاجی آباد به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند. به گزارش خبرگزاری پیارم، بهرام پور اشرف  فرماندار شهرستان حاجی آباد در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ، با تاکید براهمیت نظارت و همچنین رفع مشکلات و نارسائی های بخش آرد ونان اظهار داشت: بازرسی ...

حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد : ۹ واحد صنفی متخلف در حاجی آباد به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری پیارم، بهرام پور اشرف  فرماندار شهرستان حاجی آباد در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ، با تاکید براهمیت نظارت و همچنین رفع مشکلات و نارسائی های بخش آرد ونان اظهار داشت: بازرسی و ساماندهی نانوائی ها و آموزش خبازان و کسب مهارت کافی در پخت نان خوب از جمله وظایف اعضاء این کارگروه می باشد.
وی با تاکید بر پخت نان با کیفیت در جهت کسب رضایتمندی مردم خواستار توجه جدی اعضای کمیسیون و اتحادیه نانوایان بخصوص مرکز بهداشت شهرستان در خصوص رعایت مسائل بهداشتی و رفع نواقص، جلوگیری از کم فروشی و استفاده از جوش شیرین و نمک غیربهداشتی، در نانوائی هاشد.
وی بازدید مداوم اعضای کارگروه را مثبت ارزیابی نمود و ضمن تشکر خواستار برنامه ریزی دقیق تر وتشدید نظارت در جهت بهبود کیفیت نان در سطح شهرستان شد.
پور اشرف خاطر نشان کرد در هر ماه از یک واحد صنفی نانوایی که دارای شرایط لازم باشد به عنوان نانوایی نمونه معرفی و تقدیر میگردد.
در پایان تعداد ۹ واحد صنفی متخلف به دلیل کم فروشی و عدم رعایت اصول بهداشتی به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2881

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.