حجت الاسلام الهی منش امام جمعه اسبق حاجی آباد گفت: حماسه 9 دي نقطه عطفي در تاريخ ايران اسلامي است که در اين روز به  میلیون‌ها ايراني به خيابان‌ها آمدند و يکپارچه نداي دفاع از نظام اسلامي را سر دادند. ...

به گزارش پیارم ، حجت الاسلام الهی منش امام جمعه اسبق حاجی آباد  در جمع مردم ولایت مدار حاجی آباد اظهار کرد: در حقیقت ۹ دی ۱۳۸۸ روز رنگ باختن تاکتیک‌های رنگی دشمنان برای براندازی نظام ایران اسلامی اسلامی بود که با بصیرت مردم فتنه در نطفه خفه شد.

الهی منش افزود: حضور میلیونی مردم در ۹ دی ۸۸ وفاداری، بصیرت، دشمن‌شناسی، ولایت مداری ملت متعهد ایران را در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشت و به جهانیان فهماند که ملت ایران فریب هیچ‌گونه توطئه را نخواهند ، هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرزندان پاک باخته با بصیرت ایران و عهدی که ملت ایران با پیشوا و مقتدا و ولی خود بسته‌اند؛ فتنه سال ۸۸ مهار شد.

وی بیان داشت:حماسه مردمی ۹ دی در واقع یک رفراندم تاریخی برای تثبیت پایه‌های نظام جمهوری اسلامی و پاسخ دندان‌شکن به یاوه‌گویی‌های استکبار و ایادی استکبار بود.

الهی منش گفت: این حماسه به عنوان چندمین بار به استکبار جهانی ثابت کرد ملت ایران در دفاع و حمایت از مقدسات خویش با هیچ کس معامله نخواهند کرد و بر توهین کنندگان به ارزش‌های دینی تودهنی فراموش ناشدنی خواهند زد.

امام جمعه اسبق حاجی آباد تصریح کرد: فتنه سال ۸۸ ناشی از سوءاستفاده استعمار نو و استکبار جهانی از آشوب‌های بعد از انتخابات و افراط و تفریط‌های معارضانی است که از قانون تمکین نکردند و آب به آسیاب دشمن ریختند.

الهی منش  افزود: مقام معظم رهبری با روشنگری و ایجاد فضای عبرت و تفکر به مدیریت بحران پرداختند و توانستند همچون طببیب حاذق به موقع درد را تشخیص دهند و با تجویز داروی شفابخش بصیرت و آگاهی به درمان آن اهتمام کنند، نارضایتی از نتیجه انتخابات برای گروه‌ها و احزابی که موفق نمی‌شوند امری طبیعی است، ولی تبدیل نارضایتی‌ها به فتنه و آشوب‌های خیابانی پدیده‌ای غیرطبیعی و خطرناک و مخلّ مردم سالاری دینی است، نگاه تیزبین طراحان جنگ سرد مراقب کنش‌ها و واکنش‌ها و مترصد بهره‌برداری از نتایج منازعات سیاسی آتشین است.

مراسم گرامیداشت ۹ دی صبح امروز با حضور گسترده مردم و مسئولین در چهار راه کمیته امداد برگزار شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=66518

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.