فرمانده کل سپاه گفت: ماجرای فتنه ۸۸ یک امتحان بزرگ الهی برای مردم مؤمن ایران اسلامی بود و خطرش از جنگ ۸ساله برای انقلاب بیشتر بود. به گزارش پیارم به نقل از`خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در مجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت بسیج که صبح امروز برگزار شد، گفت: امیدواریم بتوانیم ...

فرمانده کل سپاه گفت: ماجرای فتنه ۸۸ یک امتحان بزرگ الهی برای مردم مؤمن ایران اسلامی بود و خطرش از جنگ ۸ساله برای انقلاب بیشتر بود.

خبرگزاری فارس: خطر فتنه 88از جنگ 8 ساله برای انقلاب اسلامی بیشتر بود

به گزارش پیارم به نقل از`خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در مجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت بسیج که صبح امروز برگزار شد، گفت: امیدواریم بتوانیم به اعماق اهمیت و زوایای پنهان نصرت الهی که بعد از فتنه ۸۸ و نیز در ۹ دی نصیب ما و انقلاب شد، پی ببریم و بتوانیم در این مسیری که امت قهرمان، بصیر و انقلابی ما می‌رود، پیشتاز باشیم.

وی افزود: ماجرای فتنه ۸۸ واقعاً یک امتحان بزرگ الهی برای مردم مومن ایران اسلامی و خطر آن از خطر جنگ ۸ ساله برای انقلاب و اسلام بسیار بیشتر بود.

جعفری ادامه داد: این امتحان و اتفاقی که افتاد مانند جنگ تحمیلی برای انقلاب یک نقطه عطف بود و در فتنه ۸۸، مردم دنیا که دل‌نگران انقلاب اسلامی بودند از پایداری، استقامت، هوشمندی و بصیرت ملت ایران در مقابل هجمه سنگین دشمنان داخلی و خارجی عبرت گرفتند.

فرمانده کل سپاه افزود: دشمنان با استفاده از همه حربه های نرم برای مقابله با نظام اسلامی آمده بودند و درگیری فتنه ۸۸  مقابله انقلابیون و ضد انقلابیون بود و شعارهای نه غزه نه لبنان هم نشان دهنده این موضوع است.

جعفری با اشاره به تاثیر بیرونی حماسه ۹ دی گفت: شروع بیداری اسلامی، بعد از فتنه ۸۸ بود و این اثرگذاری انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد و در حال حاضر انقلاب اسلامی بخوبی به پیش می‌رود و باید سعی کنیم موانع پیش ‌روی آن‌را برداریم تا با سرعت بالاتری حرکت کند.

وی با بیان اینکه باید در برابر توطئه‌های دشمن و مشکلات ایستاد، گفت: مهمترین ماموریت سلسله مراتب بسیج دفاع از انقلاب در عرصه‌های مختلف است.

فرمانده کل سپاه در پایان با اشاره به برگزاری مجمع عالی پیشکسوتان جهاد و شهادت و اقدامات سازمان پیشکسوتان بسیج اظهار داشت: پاسداری  و دفاع از انقلاب اسلامی، بازنشستگی  ندارد و هیچ تفاوتی میان پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن با پاسداری از اسلام و دین خدا نیست.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2624

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.