رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تمامی دستاوردهای ملت ایران از جمله دستاوردهای علمی و نظامی کشورمان محصول مقاومت و مبارزه با آمریکاست و قطعا سازش با آمریکا ملت ایران را ورشکسته خواهد کرد.   سردار سرتیپ محمدرضا نقدی در نشستی با دانشجویان بندرعباسی که در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس برگزار شد با بیان اینکه دشمنان ...

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تمامی دستاوردهای ملت ایران از جمله دستاوردهای علمی و نظامی کشورمان محصول مقاومت و مبارزه با آمریکاست و قطعا سازش با آمریکا ملت ایران را ورشکسته خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: سازش با آمریکا ملت ایران را ورشکسته می‌کند / تشدید تحریم‌ها محصول فتنه 88 است

 

سردار سرتیپ محمدرضا نقدی در نشستی با دانشجویان بندرعباسی که در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس برگزار شد با بیان اینکه دشمنان با تمام توان خود به نظام جمهوری اسلامی ایران حمله‌ور شده اند تا از فراگیر شدن تمدن اسلامی جلوگیری کنند، اظهار داشت: دشمنان در ابتدا با جنگ های امنیتی و ترور و سپس با حمایت همه جانبه از صدام در جنگ نظامی با ایران به مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران پرداختند، اما در هیچ کدام از این عرصه ها موفق نبودند.

وی ادامه داد: آنها سپس ۱۰ سال از طریق تهاجم فرهنگی فعالیت هایی علیه ملت ایران انجام دادند و در سال ۷۸ تصور می‌کردند که می‌توانند ثمره این اقدامات خود را ببینند و در این سال فتنه‌ای شکل گرفت که همانند فتنه منافقین در ابتدای پیروزی انقلاب بود اما مردم در ۲۳ تیر همان سال این فتنه را خنثی کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: دشمنان پس از این، بار دیگر تهاجمات فرهنگی خود را از طریق رسانه‌ها، کتاب، اینترنت و شبکه‌های ماهواره‌ای توسعه داده و انقلاب مخملی سال ۸۸ را شکل دادند که مردم در ۹ دی ۸۸ به این فتنه نیز پایان دادند و آنها باید بدانند که مردمی که ماه محرم و عاشورا، رمضان، دهه فاطمیه، نیمه شعبان و اعتکاف را دارند به این راحتی ایمان خود را از دست نمی‌دهند چون با شستشوی روحی و معنوی خود در این ایام، روحیه‌ای دوباره می‌گیرند.

سردار نقدی با بیان اینکه دشمنان در حال نابودی هستند و فرصت کمی دارند، اظهار داشت: دشمنان چون در حال نابودی هستند، می‌خواهند با اقداماتی عجولانه ملت ایران از پا درآورند اما تمدن اسلامی با قدرت در حال گسترش در دنیاست و روزانه هزاران نفر در تمامی قاره های دنیا به اسلام گرایش پیدا می‌کنند.

وی جنگ اقتصادی غرب علیه ملت ایران را آخرین تیر ترکش استکبار دانست و بیان داشت: آنها اگر در این عرصه هم شکست بخورند، دیگر حرفی برای گفتن ندارند و نمی‌توانند کاری در برابر ملت ایران انجام دهند و به همین علت عرصه جنگ اقتصادی اهمیت فراوانی یافته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: تمدن آینده دنیا، تمدن اسلامی خواهد بود و برای تثبیت این مسئله باید طبق فرموده مقام معظم رهبری در دو عرصه سیاست و اقتصاد حماسه آفرینی کنیم و از این اوضاع اقتصادی با حماسه عبور کنیم.

سردار نقدی با بیان اینکه هزاران دلیل برای عدم سازش با آمریکا وجود دارد، تصریح کرد: درحالی که ملت ایران تمامی دنیا را به ایستادگی در مقابل زیاده خواهی‌های آمریکا فراخوانده و مردم از شرق آسیا تا غرب آمریکای لاتین، پنجه در پنجه آمریکا و استکبار قرار گرفته اند، سازش با آمریکا در این لحظه سرنوشت ساز تاریخی لکه ننگی بر پیشانی ملت ایران خواهد بود.

وی اضافه کرد: تمامی دستاوردهای ملت ایران از جمله دستاوردهای علمی و نظامی کشورمان محصول مقاومت و مبارزه با آمریکاست و قطعا سازش با آمریکا ملت ایران را ورشکسته خواهد کرد و از لحاظ اقتصادی نیز وضع ما بدتر خواهد شد که این مسئله در کشورهایی که با آمریکا سازش کرده اند نیز رخ داده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنان خود عنوان کرد: با حضور حداکثری مردم در انتخابات، حماسه سیاسی رقم می خورد که معنای آن اقتدار بین المللی جمهوری اسلامی ایران و عقب نشینی آمریکا در برابر ملت ایران است.

نقدی با اشاره به وقایع پس از انتخابات سال ۸۸، بیان داشت: حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات سال ۸۸ می توانست اقتدار را برای ملت ایران در دنیا به همراه داشته باشد اما اقدامات فتنه گران، جرات آمریکا در برابر ایران افزایش داد و تشدید تحریم‌ها نیز محصول خیانت‌ها و فتنه سال ۸۸ است.

وی خاطرنشان کرد: در این انتخابات نیز باید حماسه سیاسی رقم زد و از میان افراد تایید صلاحیت شده، فرد اصلح را انتخاب کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4270

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.