با توجه به موضع گیری برخی از خواص و نمایندگان مجلس پس از اظهارات اخیر آقای مصلحی به نظر می رسد که اشتباه دیگر وزیر اطلاعات این است که بر علیه آقای هاشمی موضع گیری کرده است و گویا آقای وزیر از نفوذ و دسترسی های ویژه ایشان در بین برخی از نمایندگان مجلس و ...

با توجه به موضع گیری برخی از خواص و نمایندگان مجلس پس از اظهارات اخیر آقای مصلحی به نظر می رسد که اشتباه دیگر وزیر اطلاعات این است که بر علیه آقای هاشمی موضع گیری کرده است و گویا آقای وزیر از نفوذ و دسترسی های ویژه ایشان در بین برخی از نمایندگان مجلس و یا بعضی از نخبگان سیاسی و غیره بی اطلاع بوده است.

آقای مصلحی وزیر اطلاعات که اخیراً در خصوص ارتباط آقای هاشمی رفسنجانی و حوادث انتخابات سال ۱۳۸۸ صحبت هایی داشته است، دچار اشتباهاتی شد که می توان در سطور زیر به جمع بندی آنها پرداخت:
۱- آقای هاشمی رفسنجانی با نوشتن نامه بی سلام و خداحافظی به رهبر انقلاب، به هیچ وجه قصد تشویش اذهان عمومی جامعه، برهم زدن نظم، زمینه سازی بر شورش های خیابانی و هر آنچه از پیش بینی خود در خصوص حوادث انتخابات نوشته بود نداشته است و دلیل آن هم این بود که نامه فوق را به صورت سربسته و محرمانه صرفاً برای رهبری ارسال داشته است؛ ولی معلوم نیست کدام شیر پاک خورده ای در دفتر ایشان، نامه را به صورت سر گشاده برای دفتر رهبری ارسال و رونوشتی از آن را برای رسانه های عمومی ارسال کرده است.
بنابراین وزیر اطلاعات اشتباه نموده که هدف آقای هاشمی رفسنجانی از نامه مذکور را ایجاد تشویش اذهان عمومی، زمینه سازی برای فتنه و ارائه راهکار به معترضین ( تظاهرات خیابانی ) و … عنوان کرده است.
۲- خانم عفت مرعشی که همسر آقای هاشمی رفسنجانی است به هیچ وجه در روز رای گیری، از مردم نخواسته است تا در صورت رای نیاوردن کاندیدای مورد نظر خائنان هاشمی، به خیابانها بریزند، فیلم زیر نشان می دهد حرفهای همسر آقای هاشمی رفسنجانی، سهوی بوده و ایشان نمی خواسته است مطالب داخل خانه را به بیرون بیاورد و فقط از دهانش در رفته است.

آقای هاشمی رفسنجانی قصد داشته است تا ارتباط خبر و فیلم مذکور با همسرش و دعوت وی به شورش خیابانی را تکذیب کند؛ ولی فراموش کرده است و لذا وزیر اطلاعات نباید این عملکرد را در راستای فتنه انگیزی یا انجام عملیات طراحی شده فتنه بداند بلکه همه اینها نشانه پیش بینی های دور اندیشانه آقای هاشمی رفسنجانی و خانواده محترم می باشد ؟!؟!
۳- خانم فائزه هاشمی به هیچ وجه در تجمعات خیابانی حضور نداشته است و عکس ها و فیلم های منتشره مربوط به یک فائزه هاشمی دیگر است و با آقای هاشمی رفسنجانی هیچ ارتباط خانوادگی بجز فرزند و پدری ندارد.
۴- در ادامه عکس هایی که ادعا می شود مربوط به فائزه هاشمی است درج شده است. شما قضاوت کنید آیا این عکس ها و فیلم ها می تواند مربوط به خانم فائزه هاشمی باشد ؟ البته خانم هاشمی بارها قصد داشته است نسبت این عکس ها و فیلم ها را با خود تکذیب نماید؛ ولی فرصت این کار را نداشته است، همچنین آقای هاشمی رفسنجانی نیز فراموش کرده است تا ارتباط خود با مواضع ضد انقلابی و فتنه انگیزانه دخترش را تکذیب و یا این مواضع ناصواب را محکوم نماید ؟!؟!

بنابراین باز هم وزیر اطلاعات اشتباه کرده است که این اخبار دقیق و خلل ناپذیر از عملکرد دختر محبوب آقای هاشمی رفسنجانی را به عنوان قرینه ای از رابطه ایشان با فتنه و یا فتنه انگیز دانسته است هر چند که هیچ گاه آقای هاشمی رفسنجانی عملکرد دخترش را محکوم نکرده است.
۵- آقای مهدی هاشمی هیچ نقشی در هدایت تجمعات غیر قانونی و شورش های خیابانی انتخابات سال ۱۳۸۸ نداشته است ؟! و این مطالب صرفاً یک اتهام بی اساس است ؟! و آقای هاشمی رفسنجانی مانند تمام مردم ایران و برای اینکه حرفی از فرزند بی گناهش ضایع نشود و در هنگامی که مردم پیگیر شدید مطالبه محاکمه بانیان فتنه بوده اند، ایشان را به یک ماموریت اداری خیلی مهم و ضروری دانشگاه آزاد با حقوق ارزی مناسب اعزام نموده تا وقتی آب ها از آسیاب افتاد، مهدی هاشمی پس از دو سال به مملکت برگردد تا سر وقت به اتهامات بی اساسی که متوجه ایشان است پاسخ دهد که البته هنوز آن وقت مناسب پیش نیامده است وگرنه مهدی هاشمی پاک پاک است؟
اصلاً متهمان فتنه ۸۸ چه حقی داشته اند تا ارتباط خود با آقای مهدی هاشمی و نقش مدیریتی ایشان در حوادث و شورش های انتخابات ۸۸ را در دادگاه خود مطرح کنند؟
بنابراین باز هم وزیر اطلاعات اشتباه نموده است که بین آقای هاشمی رفسنجانی و پسرش با فتنه ارتباط یا وابستگی خاصی احساس نموده است و باید طبق ضرب المثل شتر دیدی ندیدی عمل می کرد.
۵ – آقای هاشمی رفسجانی در مواضع محکم و قاطع نسبت به حوادث فتنه ۸۸ موضع گیری های مناسبی داشه است و به طور شفاف صف خود را از فتنه گران جدا نموده است که عبارتند از:
الف) توهین به مقدسات در روز عاشورا/ موضع آقای هاشمی: سکوت
ب) توهین به امام خمینی و پاره نمودن عکس ایشان / موضع آقای هاشمی: سکوت
ج)حذف قید اسلامی از نام جمهوری اسلامی و مطرح نمودن جمهوری ایرانی/ موضع آقای هاشمی رفسجانی: سکوت
د) روزه خواری علنی در روز قدس و شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران/ موضع آقای هاشمی: سکوت
ه) موضع گیری در تظاهرات غیر قانونی روز ۱۳ آبان ۸۸ به نفع آمریکا و بر علیه نظام: موضع آقای هاشمی رفسنجانی: سکوت
۶- یکی دیگر از اشتباهات آقای مصلحی وزیر اطلاعات فکر می کند که مردم به این اخبار و اطلاعات آشکار دسترسی ندارند و یا فراموش کرده اند که آقای هاشمی رفسنجانی و خاندان وی چه عملکردی داشته اند.
۷- با توجه به موضع گیری برخی از خواص و نمایندگان مجلس پس از اظهارات اخیر آقای مصلحی به نظر می رسد که اشتباه دیگر وزیر اطلاعات این است که بر علیه آقای هاشمی موضع گیری کرده است و گویا آقای وزیر از نفوذ و دسترسی های ویژه ایشان در بین برخی از نمایندگان مجلس و یا بعضی از نخبگان سیاسی و غیره بی اطلاع بوده است.

رویداد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3994

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.