پایگاه اطلاع رسانی پیارم: رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: در شهرستان حاجی آباد بیش از ۸۰۰ نفر در امر معنوی اعتکاف در هشت مسجد شرکت کردند که اکثر آنها نسل جوان هستند. حجت‌الاسلام فوادیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت: مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان حاجی آباد مانند دیگر شهرها در ...

پایگاه اطلاع رسانی پیارم: رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: در شهرستان حاجی آباد بیش از ۸۰۰ نفر در امر معنوی اعتکاف در هشت مسجد شرکت کردند که اکثر آنها نسل جوان هستند.


حجت‌الاسلام فوادیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت: مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان حاجی آباد مانند دیگر شهرها در مساجد در حال انجام است.

وی افزود: تبلیغات اسلامی شهرستان حاجی آباد  کار هماهنگی و ثبت‌نام از معتکفین را از چند روز قبل به عهده گرفته و برنامه‌ریزی برای این امر را انجام داده است.

فوادیان تصریح کرد: در این شهرستان بیش از ۸۰۸ نفر در این امر معنوی شرکت کردند که ۷۰۰ نفر از آنها خواهر هستند و ۱۰۸ نفر برادر  و در شهر فارغان ۲۵ خواهر و در احمدی ۳۵ خواهر ۱۰ برادر دیگر روستاهای توابع حاجی آباد ۲۶۵ خواهر و ۷۳ برادر   برادر که اکثر شرکت‌کننده‌ها نسل جوان هستند و در هشت مکان پس از اقامه نماز جماعت ۱۳ رجب با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، زیارت عاشورا و آل‌یاسین آغاز شد.

وی با تشریح برنامه‌های ایام اعتکاف خاطرنشان کرد: تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا،‌ آل یاسین، دعای توسل،‌ صحت قرائت نماز، نماز قضا و جلسات پرسش و پاسخ و اعمال ام‌ داوود از دیگر برنامه‌های زمان‌بندی شده است که مورد استقبال شرکت کننده‌ها قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که خواهران در مسجد جامع و برادران در مسجد امام حسن مجتبی (ع) معتکف شدند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4295

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.