فرماندار بندرعباس گفت: در حوزه نان و نانوایی‌ها ۸۰ درصد نارضایتی‌ها در مورد کیفیت محصول و خدمات‌رسانی برطرف شده است. احمد مرادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های گروهی اظهار داشت: در حوزه نان و نانوایی‌ها ۸۰ درصد نارضایتی‌ها برطرف شده است. وی افزود: با تمامی امکانات برای رفع مشکلات در حوزه تولید ...

فرماندار بندرعباس گفت: در حوزه نان و نانوایی‌ها ۸۰ درصد نارضایتی‌ها در مورد کیفیت محصول و خدمات‌رسانی برطرف شده است.

خبرگزاری فارس: 80 درصد نارضایتی‌ها از کیفیت نان در بندرعباس برطرف شده است

احمد مرادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های گروهی اظهار داشت: در حوزه نان و نانوایی‌ها ۸۰ درصد نارضایتی‌ها برطرف شده است.

وی افزود: با تمامی امکانات برای رفع مشکلات در حوزه تولید نان مصرانه موارد را در دستور کار داریم و همواره بیشترین واکنش‌ها را به گزارشات در راستای رفع مشکل داشته‌ایم.

فرماندار بندرعباس اضافه کرد: در این راستا به دلیل فصلی بودن مهاجرت نیروی کار نانوایی نمی‌توان به راحتی به یک کیفیت پایدار رسید.

مرادی در بخش دیگری از این نشست در پاسخ به سوالی پیرامون اعدام‌های اخیر در بندرعباس گفت: قطعا خوشحال نیستیم که کسی اعدام می‌شود و این را نیز باید قبول داشت که ریشه برخی از جرم‌ها در سوء مدیریت‌ها است.

فرماندار بندرعباس اضافه کرد: موضوع فرافکنی دشمنان پس از اعدام‌ها صرفا به این مبحث بر نمی‌گردد چرا که دشمنی‌ها ریشه در مباحثی دیگر دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه منتقد نحوه و نوع عرضه آبزیان در مناطق مختلف شهر بندرعباس است، گفت: این امر نیازمند ساماندهی است.

 

رئیس شورای اداری بندرعباس بیان داشت: شناسایی و ساماندهی دلالان فعال در عرضه ماهی از اقدامات مهمی است که می‌تواند به کنترل قیمت ماهی و آبزی کمک کند.

 

مرادی یادآور شد: در برخی از فروشگاه‌ها نیز آبزیان به صورت پاک شده و فریز شده به شهروندان عرضه می‌شود.

فرماندار بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هزار دستگاه مسافربر شخصی در سطح شهر ساماندهی شده است هر چند که می‌دانیم کماکان نارسایی‌هایی در این راستا وجود دارد.

این مسئول یادآور شد: در حوزه تاکسی و تاکسیرانی تا رسیدن به استانداردها فاصله زیادی داریم.

مرادی در ادامه با اشاره به وظائف شهرداری و فرمانداری در امر خدمات‌رسانی به مردم اضافه کرد: شهرداری با مشکلات مالی و اعتباری روبروست و اگر هم طرحی اجرا نشده است ریشه در کمبود اعتبارات دارد نه عدم ناهماهنگی‌ها.

فرماندار بندرعباس اضافه کرد: در حال حاضر و پس از جلوگیری از تصرفات خارج شهر، تصرفات به سمت اراضی داخل شهر پیش رفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه گفته می‌شود بندرعباس در ایام نوروز به خوابگاه مسافران نوروزی تبدیل می‌شود را قبول ندارد، اضافه کرد: طی این ایام چندین میلیون نفر وارد استان می‌شوند و این هنر بخش‌های مختلف است که استفاده لازم را از حضور مسافران ببرند.

مرادی در ادامه گفت: فضای شهر در حال آماده شدن برای مسافران نوروزی است و در این راستا تعداد ۹ بوستان در بندرعباس با گنجایش حدود ۲۶ هزار نفر در روز آماده شده است.

فرماندار بندرعباس اضافه کرد: در کنار بوستان‌ها، مدارس، طرح کاشانه و مراکز اقامتی نیز در مجموع روزانه ظرفیت پذیرش ۱۰۰ هزار نفر در روز را در شهرستان فراهم می‌کند.

وی همچنین به پدیده سرقت کابل و سیم و منهول‌های فاضلاب اشاره کرد و گفت: برنامه‌ها و راهکارهایی برای کاهش سرقت‌ها همواره در دستگاه‌های مربوطه در دست اجراست.

رئیس شورای تامین بندرعباس در مورد چهارشنبه آخر سال نیز اضافه کرد: به فروشگاه‌ها تذکرات لازم برای عدم عرضه مواد محترقه داده شده است.

به گفته مرادی افرادی که اقدام به هنجارشکنی در روز چهارشنبه پایان سال کنند تا پایان تعطیلات توسط پلیس بازداشت می‌شوند.

 

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921221000758#sthash.FxaWAkcN.dpuf

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11466

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.